Sayfa 374/746 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. kozal ın yatırım masraflarını anlaşarak ödeyelim kozal ın meden de hiçbir yasak hakkı kalmasın demişler..

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Spek güzel tezgah kurmuş ipek uçacak ayağına ne kozaayı ne de ipeği yüksekten sattırtmıyor. Ama %5-6 yukseldiğinde aman tavan olacak diyenlere aldırtıyor. Kısaca ipekte gurup filan yok.
    Tezgah yok ortada ... millet öyle zannediyor ama yok. Başkaları topladı hisseleri değerli diye , kozaalar yükselecek buda gider diye , dolaşımdaki lot sayısı az diye. Defalarca örnek verdim Petkim garan thy gibi tahtalarda ne milyon lotlar dolanıyor 40 milyon lot mu toplayamayacaj birisi diye . Millet kozaa satıp İpek'e mi alacak ? KardemirD zarar ediyordu , kar oranları çok düşmüştü bakın 2 liralardan 2.5 oldu tavan gidiyor oraya da gruplar girdi mesela spekle anlaşmalı ama yabancı mı yapıyor sanılıyor ?

Kozaa da mesela spek bilerek basıyor ama basamayacak . Benim 200 milyonum yada 400 milyonum var ben kozaa veya ıpeke toplucam bilanço güzel gelecek ve spek beni engelleyebilecek ... İpek'e 3 kattan fazla gitti iyi analiz edermiş

3.  Alıntı Originally Posted by hizir32 Yazıyı Oku
    kozal ın yatırım masraflarını anlaşarak ödeyelim kozal ın meden de hiçbir yasak hakkı kalmasın demişler..
    Bu maden sahası kimin? Neleri satın alacakmış? Ben sizinle aynı sonucu çıkartamadım.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. kozalın sahada 70 miyon tl lik yatırımı var bunun kozala ödenmesi

Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    ipeke'nin 14'lerde olduğu bir yerde koza 16'larada seyretmesi lazim...
    Lazımda bunu milletin kanını emmek için özel olarak tutulmuş yapıkredi robotuna anlatmak lazım.
    Sabahdan akşam kapanışa kadar alıcı geldikçe basıyor.alan zararına sattıkça geri alıyor.sonra gidiyor diye tekrar aldıkça bidaha basıyor..bir kağıt.bir robot tarafından ancak bukadar baskı altında tutulur.tabi kenardan credit.citi.meri mal topluyor.bu pç robot sayesinde.
    en önemlisi dogru zaman.

6. Sonuçta fiyat oluştu. Hele ki böyle bir ortamda...
    Geçmiş tecrübelere dayanarak bu defa kozaa'yı yükseltip ipekte satışa geçecekler diye düşünüyorum.

Ipek'te 28'den 42'ye gelmiş yabancı oranı ve daha düzelmesini yapmadılar...
    Genelde aynı dönemde yükselen yabancı payları ilk defa son 1 ayda ayrıştı...

Bence bu hareketler hazırlık ama neye...

Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    Lazımda bunu milletin kanını emmek için özel olarak tutulmuş yapıkredi robotuna anlatmak lazım.
    Sabahdan akşam kapanışa kadar alıcı geldikçe basıyor.alan zararına sattıkça geri alıyor.sonra gidiyor diye tekrar aldıkça bidaha basıyor..bir kağıt.bir robot tarafından ancak bukadar baskı altında tutulur.tabi kenardan credit.citi.meri mal topluyor.bu pç robot sayesinde.

Kozaa nin bence şöyle bı özelliği var( tabii sevgili yapışık kardeşimiz ipeginde), 6 ayı çok iyi gelecek nadir kağıtlardan..bı sürü kağıt daha 3 ayda döküldü, 6 aylarını düşünmek bile istemiyorum..
    600 milyon kar aciklayabilir 6 aylık bilançoda..
    Ben artık gereksiz sinir harbi yapmıyorum, kağıt yükseldikçe almaya devam ediyorum( nedenide 6 ayı çok iyi gelecek ve de ucuz kalmış başka kagiıt bulamadığından)..
    İpek bu kadar yukselmeseydi 12.40 a çok sevinecektik..yine sevinelim...))))
    Altta kalınca apış , üste çıkınca yapış demişler..üstteyiz şimdilik , jiletle kazısalar kolay kolay ayrılamayız..
    İnş aldığımız büyük riskler oranında kazanırız..

8.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    Kaygan kardeşim ne çektin bu robotlardan Petkimde.Bunlar covid virüsünden beter olmuş sarmışlar her tarafı.Petkim e tövbe etmişe benziyorsunuz ,orada aylardır sizi göremedim.Bende çoğunu çıktım.Birkısmını uluun çoğunada kozaa ya çevirmiştim.Şeytanın bacağını kırarız burada umarım.YTD
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Sayfa 374/746 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •