Sayfa 745/745 İlkİlk ... 245645695735743744745
Arama sonucu : 5957 madde; 5,953 - 5,957 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Kozaa usd bazlı zirvesi 3.41. şirket sahipsiz maalesef.Konak madeni sondajlari kaç sene oldu açıklanmadı. Otel kiraya verilip peşkeş çekildi. Atp havacılık şirketi 1.5 milyar Tlye çıkarıldı sermayesi amacı ne belli değil.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Olsun, ben şansımı deneyeceğim. Zaten umursayacağım bir para ile işlem yapmıyorum...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Ben 2 hafta önce aldım. 7 yıl artı 2 hafta. Ben içgüdülerime güveniyorum. Belki zamanı artık gelmiştir. Her şeyin hayırlısı...

Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    7 senedir bu hissedeyim

4.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Ben 2 hafta önce aldım. 7 yıl artı 2 hafta. Ben içgüdülerime güveniyorum. Belki zamanı artık gelmiştir. Her şeyin hayırlısı...
    7 senedir inat ettim satmıyorum. Enf ve dolar bazlı zararda sayılırım. Özel sektör eline geçerse şirket iyi bir yere gelir. Konak madeni,otel ,1.5 milyar TL sermayeli ATP havacılık şirketi ve daha nice ruhsat alanlarına sahip ama ne yazıkki vizyonu olmayan devlet kayyum yönetimi var başında. Şuan geliri sadece koza altından gelen karı var.Temettu yok,bedelsiz yok .

5. Sizi anlıyorum ama bu yazdıklarınızın hiçbir önemi olmayacak bu hissede. Grafik, grafik ve grafik. Grafiğe göre tutmaktansa çıkarıp daha fazla kazanacaklar. Basit bir mantık. Zamanı gelmiş diye düşünüyorum. Hayırlısı...

Su akar, yolunu bulur...

Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    7 senedir inat ettim satmıyorum. Enf ve dolar bazlı zararda sayılırım. Özel sektör eline geçerse şirket iyi bir yere gelir. Konak madeni,otel ,1.5 milyar TL sermayeli ATP havacılık şirketi ve daha nice ruhsat alanlarına sahip ama ne yazıkki vizyonu olmayan devlet kayyum yönetimi var başında. Şuan geliri sadece koza altından gelen karı var.Temettu yok,bedelsiz yok .

Sayfa 745/745 İlkİlk ... 245645695735743744745

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •