Special Days Image
Sayfa 732/746 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    e hadi artık, biz de bekliyoruz...elinizi çabuk tutun!!!
    https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...=sol_surmanset
    haberin KOZAA ile ilgisi ?

burayada bir arap gelsin anlamındamı ?
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    haberin KOZAA ile ilgisi ?

burayada bir arap gelsin anlamındamı ?
    Doğrudur, artık birileri alsın anlamında..

3. Sozcu' den alintidir:

"..,,İngiliz haber ajansı Türk yetkilinin açıklamalarını, “Türk yetkili Suudi Arabistan’ın Varlık Fonu bünyesinde olan ve olmayan şirketlerle de ilgilenebileceğini ya da bir süre öne Birleşik Arap Emirlikleri’nin yaptığı gibi yatırım yapılabileceğini söyledi” dedi. "

Umarim bizimlede ilgili bir gelisme olur...

YTD

kozal temettü verecek.. KOZAA da tık yok galiba
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

5. kozaa ve ipek kozala borçlu olduğu için temettü vermeyecekmiş. Bu konularda bilgi verildi mi size? Yoo. çünkü bir anda kozaa ve ipekten çıkıp kozala geçmenizi istemiyorlar. Çakmak için zaman ayarlıyorlar, yani şu anda yavaşça çakıyorlar zaten. Bir kaynak sadece kozal satılacak demişti bence kesinlikle sadece kozal satılacak. Adam senin yüksek fiyatta hisselerini neden alsın ki? Sadece kozalı alır kozalın paralarını %14le başka şirketlere verir o başka şirket dolara yatırır ama senin bundan haberin bile olmaz. Altınları kendi eritip yurtdışına çıkarırlar senin bundan haberin bile olmaz. Umarım anlatabildim. Kozal paraların çoğunu ATP inşaata vermiş, bu nedenle düşük temettü veriyor. Atp bu parayı iç ediyor bence. Kısaca yatırımcılardan para kaçırılıyor. Ons maliyetinin 400 doları geçmesi mümkün değilken 900 dolara mal çıkarılıyor. Bence yolsuzluk olabilir. Fetö zamanında %25 fetöye giderdi altınlar gizlice bence aynısı oradan da yapılıyor bizler görmüyoruz ama bu sefer %60ı yok edilyor bence. dolar % kaç arttı karımız % kaç arttı, bir kontrol edin isterseniz. Şu an şirketin 3 aylık bilançosu 3.5 milyardan fazla gelmesi gerekirdi gelmiyor bence bir yolsuzluk olabilir. Ve bence bir sürü usulsüzlük olduğu için her ay yönetim kurulundan birisi istifa edip gidiyor, dikkatinizi çekmiyor mu bu kadar sık yk üyesi değişimi. Azerbaycanda altın madenlerini alan iş adamı her kimse kozalı da o alacak ve düşük fiyata alacak elbet, sonrasında karlar artacak mı? Asla! Neden sana yedirsinler ki? yılda 1 milyar dolardan bahsediyoruz başka parti gelse bile paylaşım gizliden devam eder ky ya yedirmezler para böyle bir şey. Dolar bazında herkes zararda bu çok tuhaf değil mi? Aylar önce 178den çıkıp uluun ve sahole girdim. Benim sorunum bu hisse değil ama sizler dikkatli olun derim. kozaanın 3 aylık bilançosu kaç para saholun kaç para? kozalın değeri ne karı ne ne bir de diğerinin ne inceleyin. 8 katı fazla kar ediyor sahol. bir de bu yönden bakın bence. soyulmayın. uzun yılların kozal ve kozaa yatırımcısı olarak bunlar benim gözlemlerim yatırım tavsiyesi asla değildir, yanılıyor da olabilirim ama benim analizlerim bu ve sizler için yanılmayı diliyorum aslında , çünkü kimsenin hatta düşmanımın kaybetmesini asla istemem
    Son düzenleme : yasemin5566; 02-07-2022 saat: 21:05.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    kozaa ve ipek kozala borçlu olduğu için temettü vermeyecekmiş. Bu konularda bilgi verildi mi size? Yoo. çünkü bir anda kozaa ve ipekten çıkıp kozala geçmenizi istemiyorlar. Çakmak için zaman ayarlıyorlar, yani şu anda yavaşça çakıyorlar zaten. Bir kaynak sadece kozal satılacak demişti bence kesinlikle sadece kozal satılacak. Adam senin yüksek fiyatta hisselerini neden alsın ki? Sadece kozalı alır kozalın paralarını %14le başka şirketlere verir o başka şirket dolara yatırır ama senin bundan haberin bile olmaz. Altınları kendi eritip yurtdışına çıkarırlar senin bundan haberin bile olmaz. Umarım anlatabildim. Kozal paraların çoğunu ATP inşaata vermiş, bu nedenle düşük temettü veriyor. Atp bu parayı iç ediyor bence. Kısaca yatırımcılardan para kaçırılıyor. Ons maliyetinin 400 doları geçmesi mümkün değilken 900 dolara mal çıkarılıyor. Bence yolsuzluk olabilir. Fetö zamanında %25 fetöye giderdi altınlar gizlice bence aynısı oradan da yapılıyor bizler görmüyoruz ama bu sefer %60ı yok edilyor bence. dolar % kaç arttı karımız % kaç arttı, bir kontrol edin isterseniz. Şu an şirketin 3 aylık bilançosu 3.5 milyardan fazla gelmesi gerekirdi gelmiyor bence bir yolsuzluk olabilir. Ve bence bir sürü usulsüzlük olduğu için her ay yönetim kurulundan birisi istifa edip gidiyor, dikkatinizi çekmiyor mu bu kadar sık yk üyesi değişimi. Azerbaycanda altın madenlerini alan iş adamı her kimse kozalı da o alacak ve düşük fiyata alacak elbet, sonrasında karlar artacak mı? Asla! Neden sana yedirsinler ki? yılda 1 milyar dolardan bahsediyoruz başka parti gelse bile paylaşım gizliden devam eder ky ya yedirmezler para böyle bir şey. Dolar bazında herkes zararda bu çok tuhaf değil mi? Aylar önce 178den çıkıp uluun ve sahole girdim. Benim sorunum bu hisse değil ama sizler dikkatli olun derim. kozaanın 3 aylık bilançosu kaç para saholun kaç para? kozalın değeri ne karı ne ne bir de diğerinin ne inceleyin. 8 katı fazla kar ediyor sahol. bir de bu yönden bakın bence. soyulmayın. uzun yılların kozal ve kozaa yatırımcısı olarak bunlar benim gözlemlerim yatırım tavsiyesi asla değildir, yanılıyor da olabilirim ama benim analizlerim bu ve sizler için yanılmayı diliyorum aslında , çünkü kimsenin hatta düşmanımın kaybetmesini asla istemem
    -------------------
    Temettü verilmeyeceğine dair kaynağınız nedir??

7. Dağ fare doğurdu… korkulan oldu.. siyasi atamaların yapılıp firmaların içini .. neyse ben hakkımı helal etmeden ayrıldım
    Ytd

8. Akın ipekin hisselerinin satışı kanun yolu ile açıldı fakat diğer hissedarların davası yargıtayda devam ediyor aralıktan önce satış zor

Sayfa 732/746 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •