Special Days Image
Sayfa 485/746 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Yok yarış gibi anlamadım zaten fikir alış verişi yapıyoruz sonuçta. Garantiden satışa yüklenen de aynı kişi/fon olabilir diyorum.
    Ben hisse haftalık olarak 12 TL üstünde kaldığı sürece günlük volatileyi umursamıyorum.. Zaten belirli bir bant aralığında hareket ediyor o nedenle de kozanın şu an çok kötü durumda olduğunu düşünmüyorum.ne kadar çok enerji birikmesi olursa o kadar şiddetli tepki olur.

Borsa benim için bugün alayım yarın zengin olayım yeri değil.Her gün yükselenler tarafında hisseler oluyor dileyen gider alır.

rtalb vs tarzı isteyen buyursun alsın ancak kötü trade adamı uzun vadeli yatırımcı yapar

Önemli olan beklentiler ve hissenin ederi.
    Bol ve hayırlı kazançlar herkese..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Belki inanmayacaksınız yaklaşık 13-14 yıllık muhabbetim vardır İpek matbaacılıktan beri ve çok ekmeğini yedim, öyle günlük zengin oluyum gözüyle de bakmam hisselerime. Dediğiniz rtalb vb. hiçbir hisse ile işim olmaz ve sabırlı bir yatırımcıymdır, kozalarda çok büyük eksileri de gördüm ama beklediğim için de hiçbir zaman kaybetmedim şükür. Bu formda da yazmayı sevdiğim için birşeyler karalıyoruz işte kendi çapımızda, bazen de deşarj olmak için yazdığımız oluyor hakkınızı helal edin formdaşlar.. Benim canımı sıkan saçma sapan robotik işlemler ve yönetim şekli, hiç ama hiçbir haber, açıklama olmaması; diyin madenler çöktü,hepsi patladı, yandı bitti kül oldu ve hep birlikte poku yedik biz de rahatlayalım siz de, böyle demiyor musunuz sizde zaman zaman içinizden ? Ama biliyorum ve inanıyorum ki bu kadar baskı, bu kadar insanların burnundan fitil fitil getirmenin dönüşü çok iyi olacak ve o zamana kadar dökülmemiş olursam beklediğime değecek; belki de kendimi böyle avutuyorumdur, ömrümüz olursa zaman gösterecek. Hakkımızda hayırlısı olsun

Pyrros'un dediği gibi bu tahtada garantinin durumu her zaman belirleyici olmuştur.

3. Düşüş bitti benim kanaatim. 12.30 dolar bazında direnç. Bundan sonra sakince toplanacak. Her gün ortalama %1-2 prim gibi.. (endeks zayıflarsa daha sakin gidebilir 1280lere) 12.70 -12.80 ler direnç değil artık. Hepsi iptal oldu. 1340-1355 lerden döner demiştim daha önce onlar da iptal oldu. 12.70-1280 ler hızlanmaya başlayacağı yerler, artık satış yerleri değil. Oralara satış yazan hissenin arkasından bakabilir bana göre. Bu arada endeks yoruldu buralardan dönebilir daha önce 115500den dönr demiştim nefesi yetmeyebilir. . Belki de genel kurulların bitmesini bekleyecek düzeltme için emin değilim, çünkü çok para var ortalıkta, yataya da gidebilir.
    ---------------------------------
    Merak eden olabilir çok iyi karla diğer hisselerden çıkıp kozaaya döndüm tamamen bugün. thy den minik bir zarar yazdım sadece 12.82 alış 12.73 stoptu. Aselsan eksi açıldığı an saniyesinde verdim. 31.50 değip yön yukarı da olsa ben kozaacıyım. Bu arada kozaanın fiyatı da sattığımın çok altındaydı bu akşam aldım.
    Son düzenleme : yasemin5566; 04-06-2020 saat: 03:15.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bilancolara gore ederinin altindaki bir kac kagittan biri.. 82 bin borsa da dipden cok hizli tepki versi ve nerdeyse iki aydir ayni yerde.. gidenler bekliyor..
    Gitmeyen kagitlar gidiyor.. malesef borsa da trend tek gercek fk pd dd bunlara takilip kaliyoruz cogu zaman.. bence uzun zaman buralarda takilacak..
    Hacim yerlerde ne zaman hacim gelir o zaman gider
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Düşüş bitti benim kanaatim. 12.30 dolar bazında direnç. Bundan sonra sakince toplanacak. Her gün ortalama %1-2 prim gibi.. (endeks zayıflarsa daha sakin gidebilir 1280lere) 12.70 -12.80 ler direnç değil artık. Hepsi iptal oldu. 1340-1355 lerden döner demiştim daha önce onlar da iptal oldu. 12.70-1280 ler hızlanmaya başlayacağı yerler, artık satış yerleri değil. Oralara satış yazan hissenin arkasından bakabilir bana göre.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Düşüş bitti benim kanaatim. 12.30 dolar bazında direnç. Bundan sonra sakince toplanacak. Her gün ortalama %1-2 prim gibi.. (endeks zayıflarsa daha sakin gidebilir 1280lere) 12.70 -12.80 ler direnç değil artık. Hepsi iptal oldu. 1340-1355 lerden döner demiştim daha önce onlar da iptal oldu. 12.70-1280 ler hızlanmaya başlayacağı yerler, artık satış yerleri değil. Oralara satış yazan hissenin arkasından bakabilir bana göre. Bu arada endeks yoruldu buralardan dönebilir daha önce 115500den dönr demiştim nefesi yetmeyebilir. . Belki de genel kurulların bitmesini bekleyecek düzeltme için emin değilim, çünkü çok para var ortalıkta, yataya da gidebilir.
    ---------------------------------
    Merak eden olabilir çok iyi karla diğer hisselerden çıkıp kozaaya döndüm tamamen bugün. thy den minik bir zarar yazdım sadece 12.82 alış 12.73 stoptu. Aselsan eksi açıldığı an saniyesinde verdim. 31.50 değip yön yukarı da olsa ben kozaacıyım. Bu arada kozaanın fiyatı da sattığımın çok altındaydı bu akşam aldım.
    Dünya borsaları %2 yukselmiş biz daha fazla yukselebiliriz %3 gibi. O zaman kozaa az önce dediğim gibi %1-2 den çok daha fazla yukselebilir. Söylentilere göre borsaya bir kaç gündür yabancılar gelmeye başlamış az ama seçici diyorlar. varlık fonu satışa geçmezse yılbaşına kadar 150 bini görebiliriz. Bankaların önü tamamen açık artık çok geride kalmışlardı.
    Son düzenleme : yasemin5566; 04-06-2020 saat: 09:10.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by NEVLI1 Yazıyı Oku
    Pyrros'un dediği gibi bu tahtada garantinin durumu her zaman belirleyici olmuştur.
    Eyvallah Sn Nevli. Şunu da belirtmeliyim ki Garanti satıyor alayım veya Garanti yine alışta demek ki düşecek satayım diye sizlerin düşünmesine sebep olmak istemem , lütfen kararlarınızı kendiniz verin. Benim düşüncelerim bu yönde ama tahta yapıcılar ne derse o oluyor bildiğiniz üzere, taktik değiştirip Garanti üzerinden alışla da yapabilirler olası bir yükselişi çünkü patron onlar..

7.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Dünya borsaları %2 yukselmiş biz daha fazla yukselebiliriz %3 gibi. O zaman kozaa az önce dediğim gibi %1-2 den çok daha fazla yukselebilir. Söylentilere göre borsaya bir kaç gündür yabancılar gelmeye başlamış az ama seçici diyorlar. varlık fonu satışa geçmezse yılbaşına kadar 150 bini görebiliriz. Bankaların önü tamamen açık artık çok geride kalmışlardı.
    Yasemin hanım bu kadarda iyimser olmamalı bence.Bu yükselişlerin arkasını maddi bir temel doldurmuyor.Nedenleri ise paranın para kazanacağı kulvarların kısıtlanmış olması.Ekonomiler daralıyor.Şirket karları düşecek bunu sağır sultan bile biliyor artık.Altın alışşa vergi,dolar alışa vergi,faizi utanmasalar eksi faize çekecekler.DOLARIN,ALTININ,FAİZİN SÖZÜM ONA YÜKSELİŞİNİ KARAR ALARAK DURDURDULAR.
    AÇIKÇASI GİDİN BORSADAN KAĞIT ALIN DEMEK bu hareketler.Sonunda olan bilmeden borsaya gelen yeni sözüm ona yeni yatırımcıya olur.Bakınız şahsen 94 deki krizi size anlatayım.Ülkemizin kredi notu düşürüldü,cari açık hat safadaydı.Kağıtlar hergün tavan yapıyordu.Seans salonlarındaki üç beş masaya çay servisi yapıldığı zamanlar geçmiş salonlar tıklım tıklım doluydu.EN SON KAPIDAN AYAKKABI BOYACISI İLE SİMİTÇİLER HİSSE ALMAK GİRİP NE ALAYIM DİYE SORUNCA.Arkadaşlara zincirin son halkası geldi artık çıkma zamanı demiştim.Son hareketler bana geçmişi hatırlattı.Tanıdığınız simitçi size borsa hakında birşey soruyorsa gerçekten işimiz zor.Sadece hisse altına endeksli diye kozaa dayım.YTD
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Ağam bizle eğleniyor.
    Makineler stop etmiş durumda..
    Karaya vurmayalimda.

Sayfa 485/746 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz