Special Days Image
Sayfa 721/746 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. umarım artık bu iş haftaya biter. Yasa salı görüşülecek deniyor. bu işin bize faydası meclis ne yapar ilk elden görmüş izlemiş olduk.

Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    umarım artık bu iş haftaya biter. Yasa salı görüşülecek deniyor. bu işin bize faydası meclis ne yapar ilk elden görmüş izlemiş olduk.
    İktidarda para bitti,şiddetle paraya ihtiyaç var,,birşeyler satmaları lazım.
    Her gecikme aleyhlerine olur.
    Bence muhalefete bir kuruş bırakmayacaklar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Ben olsam önce 3 şirketi birleştirir öyle satardım,ayrıca maden ihalesinden yüklü miktarda ruhsat verirdim.
    Bir değerleme yapar ona göre para isterdim.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ben olsam önce 3 şirketi birleştirir öyle satardım,ayrıca maden ihalesinden yüklü miktarda ruhsat verirdim.
    Bir değerleme yapar ona göre para isterdim.
    Satacağınıza göre sizdede para bitmiş. İktidardan yanasınız gibi.. )

SM-A325F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirket birleştirme kolay iş değil. Oldukça zaman alan uygulama. Yasal zorlukları var. Gerek te yok. Bu şirketlerin ellerindeki ruhsatlar yeter de artar bile, zamanında iyi kollanmışlar ve kayırılmışlar. Zaten bu şirketleri büyüten verdiği ruhsatlarla devlet. Maden şirketlerinde devletin hissesi olması büyük avantaj.
    İki seçenek var, ya devlet işletecek yada satacak. Satarsa çağrı fiyatı önemli, eldeki ruhsatları göz önüne alırsak inanılmaz bir rakkam ortaya çıkar. Hisseler değerlenir. Satmazsa da ortaklar lehine birçok şey düzene girecektir. Demokratik ortam sağlanır, genel kurullar yapılır, küçük yatırımcı yönetim kurullarında sesini duyurur. İlerideki dönemlerde Karlar dağıtılır, geçmiş yılların karlarından birikenler bedelsiz gündemi olur. Hesap makineleri çalışır.
    Yani her iki durum da küçük ortaklar lehine. Beklentiler peş peşe gelir. Mahkeme kararı beklentinin ilk ayağı. Beklenti artarak devam edecektir.
    Altın madeninin olduğu ve işletilemeyen Dünya da maden sahaları var. Örnek, Afganistan ve Pakistan. Pakistan maden işletmesi konusunda işbirliğine hazır. İşler yoluna girerse büyük düşünülürse yapılacak çok iş var.
    Halka açık hisseler 10 yıldır önemli oranda el değiştirmiş olmalı. Artık yasal süreçlere çözüm yolu olarak bakmak gerekiyor.Zaman daralıyor, bir neticeye varılacaktır.
    Son düzenleme : agg; 17-05-2022 saat: 08:32.

6.  Alıntı Originally Posted by isra Yazıyı Oku
    Satacağınıza göre sizdede para bitmiş. İktidardan yanasınız gibi.. )

SM-A325F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Canım ülkemin yeşilini telef ettiler sırtlanlara ihale vermek için

Yasa bugün mecliste görüşülecek mi acaba
    Takip edebilen var mı

8. ya sanki bir korku var yasayı konuşma konusunda.. içerikten mi çekiniliyor nedir anlamadım. madem getirdin teklifi yürü işte. amma süründürler be!! gerçekten sıktı artık..ama bilsinler ki yüklü malla bekliyoruz, milim dönüş yok! hodri meydan

Sayfa 721/746 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •