Sayfa 201/746 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Daha önce de söylediğim gibi 9.70 çok önemli destek aşağı kırma ihtimalini hiç düşünmüyorum belki bir an 9.85 leri görüp de dönebilir de. Bunu seans açılmadan da görebilir.. ama artık düşüş bitiyor. Bilançoya kadar ileri geri hareketlerle sürekli kağıt toplanacak bilanço sonrası 15-19 aralığı çok normal.
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    9.70 altı hiç düşünmüyorum demeyim ortalık çok kötü her şey olabilir.
    ?????????????

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Benim tereddütüm yok mu sanıyorsunuz? Buradan destek buradan döner demiyorum ki.11.17 Ve 9.95 çok işlem görmeden yükseldi demiştim. 11.17 de fulldüm. Böyle bir kağıtta 9.85 beklenmez ki, yani üçün beşin hesabına bakılmaz. En azından ben bakmam. Nedeni ise haftaya 26 lira olsa portföyün en fazla %20sini veririm. Dünya finansal krizi geliyor yahu, üstüne bir de savaş, üstüne bir de corona. Bakınız borsadaki tüm şirketler batabilir. Aselsan tüpraş bombalanabilir, bankalar zaten batabilir. Hangi malı üreteeksin de kime satacaksın? Her ne olursa olsun borsanın batmayacak tek şirketnden bahsediyorum. Söylediğimi yaşamadan algılamanız neredeyse imkansız bu nedenle anlayamazsınız. Çin'in Koçu Sabancısı battı yahu. Böyle bir ortamda öldürseler beni borsaya girmem, endex 102 binden 32 bine gelse dahi almam, alırım altın yatarım. Ama bu şirket altından daha fazla kazandırıyor. Altın fiyatı %30 arttığında şirketin karı %60 artıyor. Bu güne kadar kimseye satın demedim. şuraya kadar düşebilir dedim. Düştü de zaten. sorununuz ne anlamıyorum ve aslında ilgilenmiyorum da. Sizin seçimleriniz, sizin beyniniz.
     Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    ?????????????
    Tamam sizsiniz, bilgilisiniz, beyniniz süper Yasemin5566. Düşebilir de çıkabilir de, 10,78 bir daha göremeyebilirsiniz de, görebilirsiniz de, altı da olabilir, olmayabilir de diye yorum yapan birisine insan gibi bu süreçte çok da algı oluşturacak yorumlar yazmazsanız daha iyi olmaz mı dedim, garip garip yorum yazdınız.Sizin algınız, sizin anlama kapasiteniz

3.  Alıntı Originally Posted by ali3 Yazıyı Oku
    Ben şahsen yasemin5566 nın fikirlerine saygı duyuyorum ve faydalanıyorum, güzel yorumları var, kararı herkez kendi verecek, burada çeşitli düşünceler açıklanıyor ve açıklanmalıda bunlar değerlendirebilir, yatırım yapıp yapmama kararını kendiniz vermelisiniz ,veremiyorsanız borsayı hiç oynamayın.
    Saygı duymadığımı veya açıklama yapmasını yasakladığımı mı düşünüyorsunuz? Virüs olayı varken, ortalık toz dumanken algı oluşturmanın olumsuz olabileceğini gayet düzgün şekilde istirham ettim sadece. Elbette bu forum yazmak, fikir beyan etmek, görebildiğini paylaşmak amacıyla var ve ben yazmayın diyebilecek hadsizlikte bulunacak kadar çiğ değilim. Böyle bir ortam diye özellikle belirtmiştim, nasıl algılarsanız algılayınız siz bilirsiniz.

4. 10.50 üzerine tekrar atmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ayari bozulmus bunun bu piyasada bile satmaya calisiyor. Endeks bi dusmeye baslarsa 9.xx civarina gelir.

6.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Ayari bozulmus bunun bu piyasada bile satmaya calisiyor. Endeks bi dusmeye baslarsa 9.xx civarina gelir.
    traderfx ve yasemin aynı kişiler, başka tahtalarda da aynı hareketlere devam ediyor. Bi nickle coşku verip bi nickle korku veriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Saygı duymadığımı veya açıklama yapmasını yasakladığımı mı düşünüyorsunuz? Virüs olayı varken, ortalık toz dumanken algı oluşturmanın olumsuz olabileceğini gayet düzgün şekilde istirham ettim sadece. Elbette bu forum yazmak, fikir beyan etmek, görebildiğini paylaşmak amacıyla var ve ben yazmayın diyebilecek hadsizlikte bulunacak kadar çiğ değilim. Böyle bir ortam diye özellikle belirtmiştim, nasıl algılarsanız algılayınız siz bilirsiniz.
    Algı oluşturmak ne ki? Borsanın %50 düşebileceğini kozaanın 9.70 görebileceğini öngörmek ne zaman algı oluşturmak oldu. Ha düşmese algı oluşturmak olabilir. Düştü işte! Keşke o algı oluşsaydı satıp bu fiyatlardan toplasaydınız. Satamadınız diye kendinize kızıyorsunuz.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 201/746 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •