Sayfa 221/746 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by isra Yazıyı Oku
    Hanfendi için yazdım.
    Hanfendi vs değil arkadaşlar, daha öncede yazdım, bu arkadaş Traderxx, Traderfx nicklerini kullanan,Aselsan'da milleti perişan eden bi arkadaş, yazılarına bakarsanız görürsünüz.Milleti sürekli trolleyen bir arkadaş, Aselsan topiğine bakın ne demek isetdiğimi anlarsınız.

2.  Alıntı Originally Posted by dealer54 Yazıyı Oku
    Hanfendi vs değil arkadaşlar, daha öncede yazdım, bu arkadaş Traderxx, Traderfx nicklerini kullanan,Aselsan'da milleti perişan eden bi arkadaş, yazılarına bakarsanız görürsünüz.Milleti sürekli trolleyen bir arkadaş, Aselsan topiğine bakın ne demek isetdiğimi anlarsınız.
    yav zaten canımız sıkkın birde yasemin hanımın ve/veya traderfx beyin maceralarını okumaktan sıkıldık. bize ne kardeşim ayda kenara ne attığından, kredi çekmen den, ister al, ister sat, buraya yazmak zorunda mısın, forum konusu kozaa mı, yaseminin borsa maceralarımı. tamam düştü, kriz var kimsenin kimseye kızmaya hakkı yok ama herhangi bir insanın özel hayatında yaptıkları da beni ilgilendirmiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by eiji_mishima Yazıyı Oku
    yav zaten canımız sıkkın birde yasemin hanımın ve/veya traderfx beyin maceralarını okumaktan sıkıldık. bize ne kardeşim ayda kenara ne attığından, kredi çekmen den, ister al, ister sat, buraya yazmak zorunda mısın, forum konusu kozaa mı, yaseminin borsa maceralarımı. tamam düştü, kriz var kimsenin kimseye kızmaya hakkı yok ama herhangi bir insanın özel hayatında yaptıkları da beni ilgilendirmiyor.
    yav kredi çektim bile demiyor, tüm detayı ile halkbanktan bilmem kaç ay vade yüzde kaç faizle 60 bin lira çektim yazıyorsun. iyi de bize ne yasemin hanım kardeşim bu detaylardan bize ne.

4. 200 bin krediyi çektim fulledim kozalakları, isterse hergün taban yapsın, benim günlük 10-15 binim var kenarda; siz düşünün fakir kumarbazlar. 200 binim 2 katrilyon olmadan satmam. Aşırı ironi içerir, lütfen herkes sakin kalsın. Arkadaşlar olan oldu ve bunun böyle olacağını kendi adıma tahmin ettiğim halde elim satışa gidemedi ve bekliyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun

5. Böyle yazmamdaki amaç sizlerin bilgisiz, cahil, amatör fakir kumarbazlar; benimse zengin, yedek akçesi bol, dahi bir profesyonel olduğumu daha iyi anlamanızdı. Adabı muaşeret kurallarını bilmememin hiçbir önemi yok çünkü herşeyi en iyi ben bilirim, ukalalığı ben yaparım, yanılmışta olsam kabul etmeyip hepinizi aşağılarım, ne de olsa gerçek bir alem değil sanalda bol keseden atabilirim. Ben gidip bir 100 binlik daha alayım..selamlar cümleten

6.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    200 bin krediyi çektim fulledim kozalakları, isterse hergün taban yapsın, benim günlük 10-15 binim var kenarda; siz düşünün fakir kumarbazlar. 200 binim 2 katrilyon olmadan satmam. Aşırı ironi içerir, lütfen herkes sakin kalsın. Arkadaşlar olan oldu ve bunun böyle olacağını kendi adıma tahmin ettiğim halde elim satışa gidemedi ve bekliyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun
    bu ironi pek olmamış bence banka, faiz, kaç ay vade gibi detaylar da yazmak gerekirdi ben çok merak ediyorum detayları, kefil olacağım çünkü, ne kadar kredi çeken varsa herkese kefilim :D:D bende ironi yapayım dedim ama oldu mu olmadı mı bilemedim pek sürçü lisan olduysa affola.

7. Yurtdışından gelip karantinaya alınan teyzeyi günlük ev telefonundan arayıp kontrolünü yapan memura cevabı:
    - Yok yavrum evden çıkar mıyım hiç, hatta bugün arkadaşlar bendeler, kısır ve altın günü yapıyoruz..

8.  Alıntı Originally Posted by eiji_mishima Yazıyı Oku
    bu ironi pek olmamış bence banka, faiz, kaç ay vade gibi detaylar da yazmak gerekirdi ben çok merak ediyorum detayları, kefil olacağım çünkü, ne kadar kredi çeken varsa herkese kefilim :D:D bende ironi yapayım dedim ama oldu mu olmadı mı bilemedim pek sürçü lisan olduysa affola.
    İşte bak fakir kumarbazsın, bana kefil mi gerekli yahu? Kefilsiz vadesiz ve faizsiz veriyorlar bana tüm bankalar, çünkü bennn çok zengin, bilgili, asla yanılmaz, 1 e 50 kazanmadan duramayan profesyonel bir yatırımcıyım..Sizler beni anlamamakta ısrarlısınız, ne haliniz varsa görün

Sayfa 221/746 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •