Sayfa 493/746 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by NEVLI1 Yazıyı Oku
    Grup kağıtlarını yukarı taşırsa, yine İpek taşıyacak.Kozal her durumda yerlerde sürünüyor.
    Sn. Nevli1 hocam, grubun günlük pastasını paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler hocam...

Alıntı Originally Posted by Muratttti Yazıyı Oku
    Sn. Nevli1 hocam, grubun günlük pastasını paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler hocam...
    #KOZAA #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...06091240237786
    #IPEKE #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...06091238567628
    #KOZAL #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...06091241060443

3. İş başı yapmam sebebiyle yazmıyordum fırsatım olmuyordu . Arkadaşlar aşağı vurup , endeksin düşmesi ile yukarı tutmaları manidar değil mi ? İpeke deki grubun ipeke yi nasıl diri tutuyor ? Acaba kozaa da ki baskı İpek'e den çıksınlar diye mi ?

Eldeki hisselerinizin değerli olduğunu düşünüyorsanız günlük bakmayın . -12 leri gördüğünde de feryat figandı herkes. 2 tavan çekse neden çekti diyemezsin. Destekler kırılmadı halen . Umutsuz olmayı bekliyor tahtacı çok sıkıştı zaten . Ona göre haraket etmenizde fayda var

4.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    İş başı yapmam sebebiyle yazmıyordum fırsatım olmuyordu . Arkadaşlar aşağı vurup , endeksin düşmesi ile yukarı tutmaları manidar değil mi ? İpeke deki grubun ipeke yi nasıl diri tutuyor ? Acaba kozaa da ki baskı İpek'e den çıksınlar diye mi ?

Eldeki hisselerinizin değerli olduğunu düşünüyorsanız günlük bakmayın . -12 leri gördüğünde de feryat figandı herkes. 2 tavan çekse neden çekti diyemezsin. Destekler kırılmadı halen . Umutsuz olmayı bekliyor tahtacı çok sıkıştı zaten . Ona göre haraket etmenizde fayda var
    Söğüt ten bir sonuç çıkmayınca kolu kestim.Gübretaştan bize hayır yok
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Söğüt ten bir sonuç çıkmayınca kolu kestim.Gübretaştan bize hayır yok
    Kol kesmeniz için en zirveden alıp en kötü 10 liranın altında satmanız gerekirdi . En fazla %8 zarar ettiyseniz kozaa zirveyi unutmaz . Stop noktanızı aşağıda tutmanızda fayda vardı. Sağlık olsun . Ben düşeceğini şu konjektürde düşünmüyorum . Ülke çapında çok ciddi bir olay yada dünya da bir sorun çıkar ise ancak öyle . Kozaa ümitsizliğin olduğu yerde yoluna devam eder..

6. Garanti sağda ve üstte olduğu için içim rahat, daha önce de yazmıştım, benim için en büyük göstergelerden birisidir Garantinin yaptığı işlem ve bugün de satıcılarda olması güzel. İnşsllah akıbeti de güzel olur ve beklediğimize değer..

Credit'in 222000 lot kemiksiz alışı güzel. Diğer alıcılar güven vermiyor.

8. Evet arkadaşlar en umutsuz olunan yer 11.8 miydi ? göreceğiz . Tahtacı arkadaşımız iyi bezdiriyor ... farketmez sağlam duran , işine gücüne bakan , düşmüş çıkmış gündelik bakmayan kazanacak ...

13 üzeri neler olacağını biliyor tahtacı baskılasın bakalım ...

Sayfa 493/746 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •