Sayfa 118/746 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 937 - 944 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    Tekrar olacak kusura bakmayın

1. Kozal , MB na altınları o günkü grgld kurdan satıyor. Yani grgld ortalama bence önemli.

2. Yurt dışı iskontosu

3. Hui endeks ve hisselerine bir göz gezdirin bakalım.

4. TNX yükselmesine rağmen gold bi türlü düşmedi. Şimdide abd enflasyon olacak hikayeleri......vs.

5. 9 Ocak mahkeme . Sayın cinali nin yazdıkları çok değerliydi. Zaten AA haberide olumlu algıladım.

Ha bunlara rağmen karı yeterli görüp birileri satabilir. Pazar burası biri satar bir diğeri alır.

Saygılar

Tamamen kişisel görüşlerim olup , kesinlikle YTD.
    Sorun karı yeterli görüp malı satmada değil ki kırk kat yabancı mal alırken bizim yerli don balak elindekini satıyor hadi amenna üstüne birde yetmiyor açığa satıyor.
    Hani yabancı ülkeye güvenip yatırım yaparken yerli zaten hisse almıyor anladık ulan bari açığa satma be insafsız. Dün twitterda ipekte açığa satıyoruz para basıyoruz diyen bir ton twit gördüm sinirim tepeme çıktı ulan hepside yerli be kitapsızlar almıyorsun bi moka hayrın yok anladık bari gideni durdurma.
    Ha bunun sonu hep aynı o açıkçılar dün- bugün %3-5 kazanır sonra yabancı bunlara kol gibi sokuncada evim gitti arabam gitti diye ağlaşır dururlar.
    Endeks dede aynı mevzu yahu bist 95000 den 113000 e gelmiş nereye baksam aman bulaşmayın elinize verecekler, malı yıkacaklar batacaksınız biteceksiniz ortalık sözde ülkesine güvenip hisseye ve TL varlıklara yatırım yapanlara akıl veren ******** dolu.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

Bu adamlar altın çıkarıyordu değil mi Allah Allahhh altın günlükte son düşeni 2 gün önce kırmış ama yok ya bizim açıkçılar birşey biliyordur ki milyon milyon satıyorlardır kozalakları.

Bencede en önemlisi ons altın.

Onsta yön tayini çok zordur derler. Çok büyük paraların vereceği karar.

bende düşme bekledim ama yukarı gitti , tuzakmı değilmi göreceğiz bakalım.

Saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Sorun karı yeterli görüp malı satmada değil ki kırk kat yabancı mal alırken bizim yerli don balak elindekini satıyor hadi amenna üstüne birde yetmiyor açığa satıyor.
    Hani yabancı ülkeye güvenip yatırım yaparken yerli zaten hisse almıyor anladık ulan bari açığa satma be insafsız. Dün twitterda ipekte açığa satıyoruz para basıyoruz diyen bir ton twit gördüm sinirim tepeme çıktı ulan hepside yerli be kitapsızlar almıyorsun bi moka hayrın yok anladık bari gideni durdurma.
    Ha bunun sonu hep aynı o açıkçılar dün- bugün %3-5 kazanır sonra yabancı bunlara kol gibi sokuncada evim gitti arabam gitti diye ağlaşır dururlar.
    Endeks dede aynı mevzu yahu bist 95000 den 113000 e gelmiş nereye baksam aman bulaşmayın elinize verecekler, malı yıkacaklar batacaksınız biteceksiniz ortalık sözde ülkesine güvenip hisseye ve TL varlıklara yatırım yapanlara akıl veren ******** dolu.
    bir eklemede ben yapayım uyduruk kaydırık hisse senetlerini millete önerip duruyorlar patron hissesi spek hissesi. yok 1 e 30 verecek yok 1 e 40 verecek. ve bakıyorum çalıştığım etrafımdaki arkadaşlar hepsi takip ediyor ve adamların söylemine göre alıyor. ve bakıyorum kozaa grubuyla hiç ilgili yorum bile yok adamlarda

4. Deutsche 300 bin lot sattı son 1 saatte pasta cok karısık alıcılarda Deutsche Credit satıcılar A1 merly var

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Muhtemel 0 km kanalımızın alttan 3.destek teyidide geldi bakalım üstte 3.teyit ortalarda yok.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6. biz burada 10 kadar gariban pineklerken 2 günde 50 kadar olduk hoş geldiniz arkadaşlar..

7.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    Deutsche 300 bin lot sattı son 1 saatte pasta cok karısık alıcılarda Deutsche Credit satıcılar A1 merly var

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Deutsche dün de 1.9 m lot mal alıp, akşama 1.7 m lotu sattı.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KOZAA günlük

Sayfa 118/746 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •