Sayfa 122/746 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 969 - 976 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Nakti karşılığı 500 milyon faiz gelirinin iştirake bölünmesi doğru mu sizce her nakit akışı sağlayan bağlı ortak katkısı oranında şirketden faiz almış oluyor çözemedim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KOZAA günlük
    photo upload url

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Nakti karşılığı 500 milyon faiz gelirinin iştirake bölünmesi doğru mu sizce her nakit akışı sağlayan bağlı ortak katkısı oranında şirketden faiz almış oluyor çözemedim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bundan doğal ne olabilir ki hissesi oranında bölünmesi doğrudur.
    Karını bolmuyormuki

5. *iş yatırım, koza anadolu için tavsiyesini 10,39 tl hedef fiyatla 'tut' olarak başlattı
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

6. işin bu son analizin açıklaya bilecek var mı. Üretimi mi düşüyor Maden mi bitmiş F/k mı yüksek...Neden

7. İpeke negatifmiş 4 çeyrek karıyla f/k 4,7 ye düşüyor. Bunun negatif olan kısmı nedir. birçok hisse yüzde yüz primlendi 1 aydır bunlar yüzde 20 yaptı çok yükseldi deniyor. Ben anlamıyorum bu iş heralde...

8.  Alıntı Originally Posted by hizir32 Yazıyı Oku
    işin bu son analizin açıklaya bilecek var mı. Üretimi mi düşüyor Maden mi bitmiş F/k mı yüksek...Neden

Bu rapor/analiz paylaşan olursa bende sevinirim.

Biraz önce iş yatırımdan Şant Beyin videosunu izledim. bugün taze . Gümüş/altın bikaç tane madencilik hissesi de vermiş. Olumlu olarak anladım.

Kozalaklar özelinde iş yatırım ederinde mi diyor şimdi ?

Neyse şirket dava sürecini atlatıp önüne baksın , geleceğe yönelik planlarını açıklasın. Azalan , biten veya artan ne ise anlaşılır herhalde o zaman.

Saygılar

Sayfa 122/746 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •