Sayfa 198/746 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by dealer54 Yazıyı Oku
    fk oranı 5.26 şu an korkudan alamıyor millet fiyat 15 olsa kimse kalmayacak kağıtta o da işte o zaman 30a götürecek.
    15'ten herkesin satacağını, 30'a götüreceğini neye istinaden belirtiyorsunuz. Her F/K sı düşük olan kağıt uçacak , kaçacak diye birşey yok, tahtada hakim pozisyon söz konusuysa isterse adam 3-5 sene +- %10 gezdirir durur yine 30'a çekmiş gibi karını yazar geçer.

Bekleyip görmek lazım.[/QUOTE]
    Borsada bana geçen yılki kar kadar kar açıklayacak şirket gösteremezsiniz ama ben en az %30 daha fazla kar açıklayacak şirket gösterebilirim. Bu nedenle spek kağıdı borsadan ayrıştırmak zorunda bunu 2 seneye yaysa bile altın fiyatı ve üretim verilerine bakarak fk 5.20 de kalsa dahi hisse fiyatı minimum 33 liraya gelmek zorunda.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2. https://tr.investing.com/stock-scree...q_market_cap;1
    Bazıları altın şirketleri dünya borsaları düşerken onlar çıkmaya devam ediyor. Performansı tıklayın GOLD şirketlere bakın. Kozaa dünyaya uymazsa zorla uydururlar silip süpürür yapancı

3.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Kozaa 10.78 bir daha arayıp bulunamayacak fiyat. Buradan alınmayacak da nereden alınacak ki. FK 5.26..Bu da altın fiyatı düşükken gecen senenin fk sı. ilk bilançoyu düşünemiyorum bile.
    10,78'ten almıcazda nerden alıcaz derken 10,40 'lar geldi. İsterte Milyar dolar kar etsin , piyasa fiyatlaması farklı olur her zaman.

4.  Alıntı Originally Posted by dealer54 Yazıyı Oku
    10,78'ten almıcazda nerden alıcaz derken 10,40 'lar geldi. İsterte Milyar dolar kar etsin , piyasa fiyatlaması farklı olur her zaman.
    böyle fiyatlarda 1050 gibi destekleri beklemem ben şükürler olsun derim alırım. ve kredi kartıyla da alırım, yarın ve diğer günler de alırım, her gün alırım 12 aydır da her gün alıyorum zaten.

5. Borsa %4 kozalklar %8 eksi. Mukemmel gösteri. İnsanları bu şekilde korkutmazsan sülük gibi yapışır bırakmazlar kağıdı. Hayranım speğime..

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Borsa %4 kozalklar %8 eksi. Mukemmel gösteri. İnsanları bu şekilde korkutmazsan sülük gibi yapışır bırakmazlar kağıdı. Hayranım speğime..
    Sizin emeğinize lafım yok sağolun ama iyi niyet noktasında tereddüt oluşturuyorsunuz sürekli övgü içeren paylaşımlarınızla. 10.78 bedava diye algı yaptınız, demek ki değilmiş. Siz burada yazmaya başladığınızdan beri gün yüzü görmedi kozalaklar. Suizan belki de benim ki ama başka da benim gibi düşünenlerin de olduğuna inanıyorum. Sizden istirhamım bu virüslü süreçte çok insanları etkileyebilecek paylaşımda bulunmamaya özen gösterebilir misiniz?

7. Corona virüsü ve petrol piyasasındaki şoklar nedeniyle dünya borsalarında olduğu gibi bizim borsamızda da at izi it izine karıştı. Ortalık toz duman. Nakde ihtiyacı olmayanların soğukkanlı olmasında yarar var. Zira düştüğü gibi çıkacaktır da. Hele ki Kozaa gibi karlılığı yüksek ve mali yapısı yüksek olan şirketler.. Şirket karının altın madenine dayalı(Kozal ortaklığından dolayı) olmasını saymıyorum. O nedenle yatırımcıların panik moduna geçmelerinin doğru olmadığını düşünüyorum. Sükunet edelim ki bu dönemleri fırsat bilen çakallara, akbabalara fırsat vermeyelim.

Sayfa 198/746 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •