Sayfa 717/746 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. ocak/2020 den günümüze kadar süreçte getirileri; kozal-kozaa-ipeke getirileri

2. Sayın Denizkiraz 42, Ege Gübre'den sonra sizi burada görmek çok güzel. Aynı yoldayız gibi.

Kardemir 1,90 tl de iken bağıra bağıra gideceğini söylemiştiniz. Grafiklerden öte...
    2 yıl önceki kardemir için söylediğiniz bir hisse önerinize rastlamadim.
    Tekfen seçim döneminde ve sonrasında (Ak parti iktidara gelmez ise) hareketlenir diye düşünüyorum.
    Yeni kardemir olur belki
    Tamamen tahmin...
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    ceremesi biz cektik sefasını başkası sürüyor. Aslında grafik paylaşımlarıma devam ediyorum
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Vay Deniz abi. Sen ne yazardin Kozaa da be. Bak 2018 Haziran da ne yazmisim asagidaki alintiya cevaben. Kontak adli bi arkadasimiz Kozaa dusunce sana kizmis

Alıntı Originally Posted by kontak
    Sayın denizkiraz şu son on gündür hiç özeleştirinizi yaptınızmı 8,40 larda takaslarda yabancı satışı yok diyordunuz kynin bu hale gelmesinde hiç vebaliniz yokmu?teknik önemli değil önemli olan takaslar demiştiniz sürekli.
    Gelinen son noktada hisse kan kaybediyor tamam 7,92 demiştiniz ancak takaslarda hep gözümüze sokuluyordu
    Bir özür borcunuz yokmu bahsettiğiniz takası artan ky ye

Posted by Jah

Babacim adam nazik, iyi niyetli, esek gibi teknik/takas yaziyo ciziyo sevabina. "Size ne tavuklar!" diyip duruyon, anlatiim. Kucuk bi ihtimalde olsa (ki Deniz'de zararda, moral bozuk. Ihtimal buyuk olabilir), herif dese "sizle mi ugrasicam, ozrunu yiyim, ne haliniz varsa gorun" dese, bizde belese hizmet veren iyi bi adami forum olarak kaybetmis olacaz. Sen, ben, bizim oglan bi halttan anlamayan adamlar kalacaz burda; sonrada birbirimize askerlik anilari anlatiriz topikte. Iste bizim sikinti bu.

Ayrica, ilerde beles hizmete bidibidi etmeden iyi dusun derim. Sonra cok nazik olamayan biri "bir inegin onune saman koyarsam, tadi iyi mi kotu mu diye takmam" der, bozulursun. (Ingilizce orjinali from Snatch "Bricktop:If I throw a dog a bone, I don't want to know if it tastes good or not."

5. Hey gidi hey, nerdeeeen nereyee. Hala da burdayim Eskilere selam gene. ABV zamani yaklasiyo, sarilip vedalasirim yakinda.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...72#post2202972

23-05-2018, 22:15 #7445
    jah

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    152

Ekim 2014 te almisim 1.70-1.80lerden. 60-70kuruslari da gormustum, 7.90lari da. Hala burdayim. Eskilere selam olsun diye yazdim.

6.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    iyi hatirlarim o günleri
    Sende de vardi Kozaa. 2018den buldum bak Sattin mi, yoksa tuttun mu?

https://www.hisse.net/topluluk/showt...40#post2285040

7. Hareketlenmiş buralar vay be...
    Aklımdan geçen rakamı duysanız 1 yıllık max vade içinde inanamazsınız...ben inandığım için buradayım bakalım olacak mı...olursa çaylar benden ama speke yok
    YTD

Sayfa 717/746 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •