Sayfa 479/746 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Yıllardır hiç şaşmıyor bu denklem ama ben de yıllardır bunu bildiğim galde satmam beklerim ve sinirlenirim hep.
    3 5 krs kazandirsada şöyle bı kötülüğünü oldu bu kozaa nin...bütün kağıtları kozaa gibi görmeye başladım...düşer ve çıkmaz gibi...
    Borsa sistematigimizi bozdu sacma sapan hareketleriyle..
    Umitlerimiz kırıldi, tedavi sürecindeyiz...

2. Yok ağzına kadar para doluymuşta şöyleymiş de böyleymiş saçma sapan hareketler var, ipek düzeltme yapacak diye biz neden düşüyoruz. Çıkarken kağnı gibi inerken önde git bu zamana kadar hep sağlam hissede durayım kazanayım diyordum ama bugünden itibaren fikrim değişti gün çimentonun mu dal, gyo mu dalacam yeter artık uv falan değil im ben

3.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    3 5 krs kazandirsada şöyle bı kötülüğünü oldu bu kozaa nin...bütün kağıtları kozaa gibi görmeye başladım...düşer ve çıkmaz gibi...
    Borsa sistematigimizi bozdu sacma sapan hareketleriyle..
    Umitlerimiz kırıldi, tedavi sürecindeyiz...
    Yav sen değilmiydin, bilanço gelsinde görün, uçacak, kaçacak diyen. Bizde buraya bu kadar para bağlayan adamlar, bilançoyu nasıl bilmez dediydik. Uçurumdan aşağı uçmakta fena olmuyor.
    Haddini aşan, zıddına döner.

Uçurumdan falan ucmadik ..biraz para kaybettik..umitlerimiz kırıldı. Elimizdeki malın cogunuda verdik..
    Ewet yazdım bilanço gelince uçar diye ama bu ******** adamların vergi kalemiyle oynayıp 250 gelmesi gereken bilançoyu 150 getireceklerini nerden bilelim..
    Ayrıca bütün kağıtlar uçarken ipek 15 leri gormusken kozaa nin bu durumda olması resmen bı tufa dir ve yapacaktı bisey yoktur.
    Ayrıca bu ********lere laf soyleyeceginize bana biseyler sokusturmaya çalışmanız hiç şık olmadı...

5.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Uçurumdan falan ucmadik ..biraz para kaybettik..umitlerimiz kırıldı. Elimizdeki malın cogunuda verdik..
    Ewet yazdım bilanço gelince uçar diye ama bu ******** adamların vergi kalemiyle oynayıp 250 gelmesi gereken bilançoyu 150 getireceklerini nerden bilelim..
    Ayrıca bütün kağıtlar uçarken ipek 15 leri gormusken kozaa nin bu durumda olması resmen bı tufa dir ve yapacaktı bisey yoktur.
    Ayrıca bu ********lere laf soyleyeceginize bana biseyler sokusturmaya çalışmanız hiç şık olmadı...
    BOSCHFISCH ISINI BILIR HAHAHa

6.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Köyde durumlar nasıl sn boşiş. Siz yazmayınca olmuyor selamlar

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sn warren buffet biz sizin gibi wall street te değiliz..köyluk yerde hayvanlarla uğraşıyoruz..)))
    Kozaa dan boyumuzun ölçüsünü aldık, yeni bı köylü güzeli arayisindayim ama hepsi kapılmış gibi..))
    Uzun lafın kısası kozaa dan dolayı içimize korku salinmis kağıtlar arasında salak sülfat bı şekilde dolaşıyorum))

8.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Sn warren buffet biz sizin gibi wall street te değiliz..köyluk yerde hayvanlarla uğraşıyoruz..)))
    Kozaa dan boyumuzun ölçüsünü aldık, yeni bı köylü güzeli arayisindayim ama hepsi kapılmış gibi..))
    Uzun lafın kısası kozaa dan dolayı içimize korku salinmis kağıtlar arasında salak sülfat bı şekilde dolaşıyorum))
    Köyden değil de şehirden güzel mi güzel bir arsa aldık ve imar geçmesini bekliyoruz diye avunalım üstad. Bilanço sonrası bu hareketler gayet doğal ve bunun ruhunda her daim bu vardı zaten. Beni Garanti ve Yapıkrediden yapılan işlemler ifrit ediyor, günaha sokuyor yoksa kozaların beklediğimize fazlasıyla değdiğini her zaman yaşayarak görmüş bir yatırımcı olarak hedefime ulaşmadan gitmeyeceğim Allah’ın izniyle. İstedikleri kadar sıksınlar, bunalıma soksunlar Yargıtay kararı da, yeni madenler de, temettü de, sahipliği de velhasıl her birşey de mecburen çözülecek ve o zaman bakalım nasıl tutabilecekler? Ama bu süreç kolay mı, elbette hayır ve insanı cidden yoruyor borsa, üç beş kazanıp ona da çarşıya rengarenk huniler almaya çıkarsak şaşırtıcı olmaz. Sabırla ve kıpraşmadan bekle derim yatırım tavsiyesi olmadan.

Sayfa 479/746 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •