Sayfa 243/745 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Buraya geleli yeni olan birisi
    Benim sipek adamı olduğum yolunda şüphesi olduğunu söyleme densizliginde
    Bulunmuş.
    1.Allah benim belamı versin ben oyleysem
    2.iftira atan veya zan altında birakmak isteyenide Allah'a havele ediyorum.
    3.o bilgi bir arkadaşım tarafından grup içinde paylasmislar banada gönderince bende burda genelde bireysel yatırımcı olması nedeniyle bikgilendirdim
    4.burdaki kısıtlı yatırımcının spekle mücadele etmesi zaten zor.
    5.ben burda en az 7 veya 8 yıl dur yazıyorum ben yatirimcisin maliyetimi yazsam ayıp olur isteyen denizkirazdan öğrenir çok merak efiyorsa.
    6.kozaanin mahkemelerini bile burda siz bireysel yatırımcıya faydam olsun diye takip ettim ve bikgilendirdim
    7.sunu anladimki gerçekten bu forumlarda istisnaları saymazsak karekter yoksunu kişiler var.
    8.bana özelden yazian kaç kişiye kozaa ile temel bilgileri paylaştım
    9.bugun ne kozaa grubu hissesi aldım nede sattım bunu yapmış işlem Allah belanı versin
    10.sipek için çalışacak karektersiz varsa o da kendi meselesi ve yapısı gereği dur
    11.herkese Allah gönlüne göre versin
    Ayrıca spek böyle havalarda mal satmaz buna inanacak kadar kendi adıma ahmak değilim
    Sagliklar
    ali abi yüreğini tüketme. biz seni biliyoz. ayriyeten deniz kardeşim sağolsun whatsapp grubu kurduğunda herkes az çok birbirini tanıyor ordan.

2. Iki kuruş kar edeceğiz. Diye saatlerce buraları okuyoruz ıyı niyeti olanlara selam olsun lütfen gereksiz diyaloglar havanda su dövdürür watsapgurubu sonu olmasın

3. Sn. Cinali'yi ben de bir kaç senedir yatırımcıya yardımları ve hisse hakkında hangi bilgisi varsa vermesi ile bilirim. Bu topik neleri gördü.
    Biz sizi iyi bir yatırımcı olarak biliriz Sn. Cinali Aslolan budur.
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Buraya geleli yeni olan birisi
    Benim sipek adamı olduğum yolunda şüphesi olduğunu söyleme densizliginde
    Bulunmuş.
    1.Allah benim belamı versin ben oyleysem
    2.iftira atan veya zan altında birakmak isteyenide Allah'a havele ediyorum.
    3.o bilgi bir arkadaşım tarafından grup içinde paylasmislar banada gönderince bende burda genelde bireysel yatırımcı olması nedeniyle bikgilendirdim
    4.burdaki kısıtlı yatırımcının spekle mücadele etmesi zaten zor.
    5.ben burda en az 7 veya 8 yıl dur yazıyorum ben yatirimcisin maliyetimi yazsam ayıp olur isteyen denizkirazdan öğrenir çok merak efiyorsa.
    6.kozaanin mahkemelerini bile burda siz bireysel yatırımcıya faydam olsun diye takip ettim ve bikgilendirdim
    7.sunu anladimki gerçekten bu forumlarda istisnaları saymazsak karekter yoksunu kişiler var.
    8.bana özelden yazian kaç kişiye kozaa ile temel bilgileri paylaştım
    9.bugun ne kozaa grubu hissesi aldım nede sattım bunu yapmış işlem Allah belanı versin
    10.sipek için çalışacak karektersiz varsa o da kendi meselesi ve yapısı gereği dur
    11.herkese Allah gönlüne göre versin
    Ayrıca spek böyle havalarda mal satmaz buna inanacak kadar kendi adıma ahmak değilim
    Sagliklar

Benim kagitlarim içinde en çok para kazandığım ve en çok para kaybettigim bı kağıt oldu bu kozaa...
    Yükselişinin ve düşüşünün nerde duracagi belli değil...
    Aniden çok yükselip cokta dusebiliyor..
    Bunun nedeni bence kağıdın herfiyattan alıcı bulabilmesi...çünkü bu işi bilenlere göre kağıdın beklentilerine bilancolarina vs. göre fiyatı 10 TL bile olsa ucuz..
    Dusustede aynı sistem çalışıyor...
    9 da ucuz 8.5 ta ucuz 8 de ucuz..
    Bence kağıdın bu ucuzlugunu kullanıyorlar...
    Rulet masasi gibi bı kağıt...ama ben herşeye rağmen seviyorum kağıdı...
    Ümitsiz bı aşık gibi....)))))

5. Her hissede mutlaka spekin adamı yazar.
    Haddini aşan, zıddına döner.

6.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Benim kagitlarim içinde en çok para kazandığım ve en çok para kaybettigim bı kağıt oldu bu kozaa...
    Yükselişinin ve düşüşünün nerde duracagi belli değil...
    Aniden çok yükselip cokta dusebiliyor..
    Bunun nedeni bence kağıdın herfiyattan alıcı bulabilmesi...çünkü bu işi bilenlere göre kağıdın beklentilerine bilancolarina vs. göre fiyatı 10 TL bile olsa ucuz..
    Dusustede aynı sistem çalışıyor...
    9 da ucuz 8.5 ta ucuz 8 de ucuz..
    Bence kağıdın bu ucuzlugunu kullanıyorlar...
    Rulet masasi gibi bı kağıt...ama ben herşeye rağmen seviyorum kağıdı...
    Ümitsiz bı aşık gibi....)))))

Kasada 4.709.710.000 milyar para olduğu söyleniyor. Bu verinin yanlış olduğunu düşünen varsa düzeltmesini rica eder, tekrar ona göre hesap yaparız..

Bunun verinin doğru olduğunu varsayarak gidersek eğer

Şu an için çok mümkün görünmesede hani Şirketin genel kurulu yarın öbür gün toplansa kar payı dağıtmaya karar verse deseki kasadaki tüm parayı hissedarlara dağıtacağım.

Şirket kendine düşen %55,09'lik payı aldıktan sonra, bize düşen 2.115.130.761 TL eder.

Bunuda dolaşımdaki hisse başına dağıttığımızda elinizdeki her bir hisseye 12,135 krş kar payı alırsınız..

Hal böleyken burası BİST ve malesef her şey istediğimiz gibi şekillenip fiyatlanmıyor..

Ucuz mu ? Bedavamı ?
    Son düzenleme : isra; 28-03-2020 saat: 16:28.

Sayfa 243/745 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •