Sayfa 341/746 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Sinirimizi bozan ortam bu kadar kozaa ve ipeğin lehineyken kozanin gerileyip ipeğin devamlı yukarı gitmesi..
    İpeğin kozaa dan bı farkı yokki, hatta kozaa bilanço açısından daha avantajlı buna rağmen geriletiyorlar...
    Hem geçmişte kaç lira oldukları ne kadar kazandırmış falan oldukları hiç önemli değil...
    Biz bu emperyalist kan emici fonların av sahalarında büyuk riskler alıyoruz tabii ki maximum kazançlar için buradayız..
    İpekte f/k olmuş 8 kozaa da 5.75..
    İpekte kozaayla beraber yurumemis olsa ağzımı acmiycam ama ortada bilinçli bı ********lik, ahaliyi kandırma ve parasına göz dikme olayı var..
    Çoğumuz kozaa 6.5 dan döndüğünde 5 liralara aynı sitemde idik daha sonda 8.5 lardan 9-10 derken şuan fiyatı 11.75 ... İpek'e için hep olumsuz konuşuldu kozaa 7 gitti İpek'e 3 gitti denilirdi ...kuyruğu idi yani . Bakın Vestel 5 liralarda iken Tuzcu lakaplı birisi geldi 15 liralara götürdü hisseyi .. oradan çıkıp KRDMD ye yüklendi çok değişik haraketler yaptı +10 lardan - lere geldiği oldu 100-130 milyon tl üzerinde alım yaptı daha sonra sattı . Olay bu . Benim düşüncem bazı spekler İpek'e üzerine oynuyor koxanların spekleri de taş koymaya çalışıyor ama piyasa bu gelir birisi yada birileri yukarı sürer spek satmasana diğer kurumlar satar yükselir... kozaa da bu yüzden baskı var. 100 -200 milyonu olan gelsin 1 hafta tavana kitlesin ky hergün 5-10 milyon tavana alış yazar ..olay bu spek biliyor bunları zaman kolluyor ...

2. Şu an kozalaklarda herhangi bir fon alım yapmak için seçim yapsa hangisini alır? Şu an ki pd/dd ve f/k larına bakınca kozaa diğerlerine göre aşırı ucuz durumda. Bide borsada herkes bir kağıttan isyan ediyorsa o kağıdın çıkış vakti geldi demektir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ewde_Kal_KozaA ,

Deniz Bey vardı ; yorumlarını grafik üzerine yapardı. 3hafta yokum demişti. Bakslım dönecek mi ?

Yasemin Hanım’ın yorumlarını da bekliyoruz.

Herkese bol kazançlar
    Beetlejuice

5.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Ne sıkıştı ne ne birşey hocam, istediği gibi at koşturuyor adamlar Koza ve Kozalda. Aylardır kayyum denilen mahlukat bir tek ilaç niyetine açıklama yapmaz mı yahu? Şu konuda şu aşamadayız, altın rezervimiz şu, tenör bu, şurada şu çalışma var, burada masa var, sandalye var vb. 1 masa 2 sandalye bomb.k bir sürü hisse göklere çıktı, altın şöyle uçtu, dolar 7 TL, altın gani, koyacak yerimiz yok diye kendimizi kandırdık durduk gibi hissettim bugün iyice. Bir taraftan kahve ve sigarasızlık, diğer taraftan bunların bu iğrenç ötesi işlemleri bugün çok canımı sıktı, içimi döktüm, kusura bakmayın lütfen. Kaldı ki naçizane upuzun süreli yatırımcıymdır, sinirlerim sağlamdır, sabırlıyımdır ama bugün resmen tiksindim işlemlerden, bu kadar ********ce adice davranmak da bir yerden sonra şalteri kapattırıyor.. Herkese hayırlı iftarlar
    Beterin beteri var.Ya petkimde olsaydınız şimdi halinize şükrederdiniz Petkim altı küsurlarda iken kozaa 1,92 den satıp petkime ilave yapmıştım koza hareketi durmuyordu 6 da eşitlendiğinde kozaa alacağım dedim kendime.eşitlendi almadık.kozaa aldım 11.5 den 3.51 den petkim satıp geçen hafta.Doğru hissede beklemek lazım paniklemeden.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

6. 12.00 uzeri pek mümkün görünmüyor artık. Bence bugün mal kitlediler. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    12.00 uzeri pek mümkün görünmüyor artık. Bence bugün mal kitlediler. Ytd.
    Kozalar gibi hisseniz olsun daha ne.Rahat olunnn...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8. Deniz hocam vardı. Bu speği iyi çözmüştü. Keşke gelse de grafik paylaşsa. İnşallah olduğun yerde iyisindir. Üşüyoruz reis.

Sayfa 341/746 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •