Sayfa 19/746 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Burası gene ufaktan korku verenlerle dolmuş, şirket devlet himayesinde üstünde kayyum atanmis yok şirkete el koyarlar mi yok aç galip alirmi. Adamlar 2016 yılındaki haberi sanki yeniymis gibi vermeye kalkmış hey maşallah.

2. Galip e bu şirketler 3 beden büyük gelir.Eger mahkeme karar verirse,şirketler in birleştirilerek varlik fonuna konulmasi akla ve mantiga uygundur.Altin yumurtlayan tavuğu kim kesmek ister.Mahkeme sonrası gübre fabrikaları arazisi ile ilgili itilaf da ortadan kalkar Kapasite artışı muhteşem olacaktir.

3. Milyar dolarlık iş yapmak otobüsçüyemi kaldı.
    Sabancısı var Koçu var , hepsini geçtim tahkim yüzünden yurt dışına satılma durumu var zibilyon tane yurt dışı milyarlarca dolarlık holdingler varken esenler otogarındaki otobüsçüyemi kaldı.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4. Onu bunu bilmem.Dava sonuçlansın,film yeni başlayacak.Uc sirketin birleşmesi,başlı başına fiyatlacak bir beklentidir.Fiyat avantaji kozaa ve ipek tedir.Varlik fonuna geçmesi ayrı bir fiyatlama gerektiren beklentidir.Her bilanço döneminde ayrı bir beklenti var.Daha ne olsun...

5. Ahlatçı nın da kozal ile ilgilendiğini biliyorum. Malum onlar da altın işi yapıyorlar. Hatta basında bir ara bu konuda demeçleri de olmuştu. Kozal topiğinde de konuşulmuştu bu mevzuu. Herşey bir yana devlette para yok arkadaşlar. Bu saçma sapan vergiler neden çıkıyor sanıyorsunuz, daha önce yaptıkları gibi (Telekom örneği ) 2-3 yıllık karına satarlar. Yeter ki sahiplik sorunu çözülsün. Ama değer biçilirken gerçekçi olacaklarını sanmıyorum. Yandaşlarına peşkeş çekileceğinden şüphem yok. Çok uçuk kaçık beklentilere girmemek lazım. Patronun sicili ortada. Para için yapmayacakları yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Devlette para var ancak extra harcamalar çoğaldı, ordu seferde ise para lazım tabii. Her şeye peşinen siyaset sokuşturmak huyumuz olmuş, peşkeş çekileceğine inanan varsa burda durmasının gereği yok. Şahsen ben 2 yıldır bu gruptayım ve 2 yıl daha kalacağım. Hans ve John korkmadan milyonlarca lotu almış ta bize ne oluyor?

7. Mülkiyetini TVF ye geçirip, şirkette biriken paradan ciddi bir kar payı ödemesi yaparak devlete acil kaynak aktardıktan sonra kalan halini de uygun görecekleri bir yandaşa devretmelerini bekliyorum.
    (Yatırım tavsiyesi değildir)

8.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Ahlatçı nın da kozal ile ilgilendiğini biliyorum. Malum onlar da altın işi yapıyorlar. Hatta basında bir ara bu konuda demeçleri de olmuştu. Kozal topiğinde de konuşulmuştu bu mevzuu. Herşey bir yana devlette para yok arkadaşlar. Bu saçma sapan vergiler neden çıkıyor sanıyorsunuz, daha önce yaptıkları gibi (Telekom örneği ) 2-3 yıllık karına satarlar. Yeter ki sahiplik sorunu çözülsün. Ama değer biçilirken gerçekçi olacaklarını sanmıyorum. Yandaşlarına peşkeş çekileceğinden şüphem yok. Çok uçuk kaçık beklentilere girmemek lazım. Patronun sicili ortada. Para için yapmayacakları yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Umut bey ahlatci açık ve net açıkladı talip olduğunu önemli olan değerinde verilmesi problem pes kes çekilmesi olur ki olcak ..sanal ENFASLASYON rakamı yüzde 9 halka yansıyan yüzde 40 larda herşeye zam geliyor ülkemizde enflasyon düşüyor farklı bı ekonomi anlayışımız var.gecen sene Ekim'de gelen elektrik faturası ile 2019 da gelen elektrik faturası arasında yüzde 9 enflasyon yok emin olabilirsiniz

Sayfa 19/746 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •