Sayfa 537/746 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

2. Kimse kalmadığına göre ......

3.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Selam sn buffettwarren

selamınız için teşekkür ederim .Daha önceden yazmıştım BİST yabancı takas oranı %50 lere geriledi bu borsada yabancılar yüklü çıkış göstererek aslında diğer kağıtlara kayıyor yabancılar, millet farkında değil demiştim . Daha öncede albrk , krdmd gibi tahtalara spekler giriyor demiştim .

Yıllardır düşen hisseler artık %200-300 yapıyor bu tahtaların tüm tahtacıları mı ortak kararla kendi kağıtlarını kaldırdı sanıyorsunuz demiştim . Olay garan tüpraş diğer bankalardan çıkan milyarlarca liranın bu kağıtlara kaymasıyla alakalı hepsi olmasada önemli bölümü öyle .

Dikkat edelim İpek’e ve kozaa borsada birçok hisseden önce zirvelere geldi tahtacıları çok sağlam ama İpek’e de mal kaptırdılar . Yeni oyuncular dinlendiriyor tahtacınında işine geliyor . Yüklü kâr ettiler .

İpeke için 70 TL konuşuluyor dediğimde laf yedik olur olmaz Allah bilir ama bakın borsada gitmez yürümez denilen kağıtlar kaç kat gittiler. Bunların tahtacı da ya kendi götürecek yada başkaları tekrar yukarı sürecek bizlere düşen sabretmek

Kozaa geçen yıl5.2. İpeke 4.2 liralarda dibi gördü . O zamanlar dolar avro alanlardan kat ve kat kazanç verdi ama insanımız beğenmiyor . İpeke nin 8-9 lira olması bile hayaldi... 4 kat gitti . Şimdi 15 liradan 70 liraya gitse hadi 70 olmasın 30 olsun gitmesi imkansız mı 2 kat ile 5 kat arası...

Kozalda yabancı satıyor kozada öyle yok takas bozuldu yok 12 liranın altına düştü daha ne zaman yükselir Allah bilir gibi sözler boştu... dedik sabredip inanmak gerek borsada inanmaz isek kâr görünce satarız en sonunda bir çöküşte kâr gider üstüne yığınla zarar kalır....

Kozaları 4-5 liralardan alanlar yarın öbürgün borsa 60 bine bile gelse belkide çok büyük kazançlarından belli kısmını kaybetmiş olacak ama eksiye düşmeyecek tıpkı 2016: da 2 liralardan alanlar gibi . Sabır yani .

Tüm baskılar kalktığı zaman ise o zaman emin kimsede düşme korkusu olmayacak ama çoğu insanda satmış olacak ..

Önemli olan sabredebilinecek mi ?

Evet sabreden ve inananlar kazanıyor . Lanet edip satanlar bakıyor arkadan ...

4. Yeni zirve hayırlı olsun

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

6. Dün ve bugün akd. işlemleri toplamı

7.  Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    Bu hafta 14 ün üzerine atalım artık spek efendi
    beni dinledi spek efendi ,ancak erken indik trenden...

8. Koza grubu mahkeme ya da fona devri,rezerv neyin kokusu???ONS için günlerce ıkındı,sıkındı.Bu sadece bilanço hareketine benzemiyor.Yabancı çok fazla abanmaya başladı.

Sayfa 537/746 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •