Sayfa 249/745 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    yazdım yukarıda ...................................
    Bulamadım cevabınızı nerede?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by ci_han Yazıyı Oku
    Bulamadım cevabınızı nerede?

1. Doların yükselmesi kozaa içün olumlu mu? OLUMLU
    2. Şu an da kasada olan para hisse başı 6,26 TL denmiş bu doğru mudur? Yani şirketin hiç borcu yok mu? BORCU YOK VARSA DA AZ BİŞİ VE ÇOK ANLAMSIZ bana göre 6.26 değil 4.5 filan var.
    3. Yakın dönemde altında sert yükselişler bekleniyor. Şirketteki naktin altın olarak saklandığı yazılmış o zaman kağıt altın fiyatlarına göre yükseliş kaydediyor mu? ÖZ SERMAYE YUKSELİYOR ELBET BUGÜN SPEKULASYONİK OLARAK BASKILANSA DA YARIN ARTACAK ELBET.
    4. Yaşanan krizde kozaa yı olumsuz etkileyen bir durum var mı yoksa işi altın olduğu için piyasası her zaman var mı? KRİZLER SAVAŞLAR KOZANIN İŞİNE GELİR.
    5. Bide ipeke, kozal ve kozaa tam olarak hangi işleri yapıyor? KOZAL SADECE ALTIN ÇIKARIYOR. DİĞERLERİ KOZALIN PARASINI YİYOR. KOZAA AYRICA BAŞKA MADENLERLE İLGİLENİYOR ŞU ANDA ORTADA BİŞİ YOK AMA YAKINDA OLACAK BİRŞEYLER. . İPEK DE MİNİK ORANDA PETROL İŞİYLE İLGİLENİYOR.
    6. Ben pd/dd ve fk sına bakınca en ucuz kozaa diye bunu aldım acaba bu kriz döneminde niye pgsus ecilc tire deva gibi çok düşenler tavan yaparken asıl krizden olumlu etkilenen bu kağıtlar neden tavan serileri yapmıyorlar? ONLAR SPEKÜLASYONİK. DİKKAT ÇEKİYORLAR FAKAT 6-12 AY SONRA KRİZ DERİNLEŞİNCEYE KADAR SPEK KAĞITLARDAN ÇIKMIŞ OLACAK YUKSEK İHTİMALLE VE EN AZ 5 SENE BOYUNCA TABANIN TABANINDAN TOPLAYACAK YİNE SAHİBİ..
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Önümüzdeki 3 hafta boyunca yön aşağı görünüyor

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Önümüzdeki 3 hafta boyunca yön aşağı görünüyor
    endex düzeltmesini yaptı sanırım. eğer ki yaptıysa 82 binde tekrar tutunması imkansız bana göre. bu kriz 2008 le asla kıyaslanamaz insanlar şokta olduğu için işin ciddiyetini kavrayamıyor sanki. ay sonuna doğru tekrar yukarı deneyecektir. kozaayı 750 tutar mı tekrar emin değilim. sanki butun spekler aralarında anlaşmışlar gibi davranıyor endex bana göre çok olası. çok dikkatli olmakta fayda var bu nedenle

5. Bugün satiyozmu yani

6. Elini korkak alıştırma da faydalanalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
     Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Kozaa hakkındaki düşüncelerinize katılmıyorum.Sizin düşüncenize göre hüçbir hissede kalınmaması gerekiyor.Şu piyasada en güvenilir hisselerden birisi kozalar.Yasemini tanımam.Ama hisse hakkında yazdıklarına katılıyorum...
    kime Katilip katilmamak senin sorunun ,
    kimsenin elinden tutmuyoruz al yada sat diye herkesbirey der terzi arkadasim
    Hisse nette amerikan piyasalarin balon oldugunu patlayacagini yazdigimizda da insanlar inanmadi
    sonuclar ortada selale,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    1. Doların yükselmesi kozaa içün olumlu mu? OLUMLU
    2. Şu an da kasada olan para hisse başı 6,26 TL denmiş bu doğru mudur? Yani şirketin hiç borcu yok mu? BORCU YOK VARSA DA AZ BİŞİ VE ÇOK ANLAMSIZ bana göre 6.26 değil 4.5 filan var.
    3. Yakın dönemde altında sert yükselişler bekleniyor. Şirketteki naktin altın olarak saklandığı yazılmış o zaman kağıt altın fiyatlarına göre yükseliş kaydediyor mu? ÖZ SERMAYE YUKSELİYOR ELBET BUGÜN SPEKULASYONİK OLARAK BASKILANSA DA YARIN ARTACAK ELBET.
    4. Yaşanan krizde kozaa yı olumsuz etkileyen bir durum var mı yoksa işi altın olduğu için piyasası her zaman var mı? KRİZLER SAVAŞLAR KOZANIN İŞİNE GELİR.
    5. Bide ipeke, kozal ve kozaa tam olarak hangi işleri yapıyor? KOZAL SADECE ALTIN ÇIKARIYOR. DİĞERLERİ KOZALIN PARASINI YİYOR. KOZAA AYRICA BAŞKA MADENLERLE İLGİLENİYOR ŞU ANDA ORTADA BİŞİ YOK AMA YAKINDA OLACAK BİRŞEYLER. . İPEK DE MİNİK ORANDA PETROL İŞİYLE İLGİLENİYOR.
    6. Ben pd/dd ve fk sına bakınca en ucuz kozaa diye bunu aldım acaba bu kriz döneminde niye pgsus ecilc tire deva gibi çok düşenler tavan yaparken asıl krizden olumlu etkilenen bu kağıtlar neden tavan serileri yapmıyorlar? ONLAR SPEKÜLASYONİK. DİKKAT ÇEKİYORLAR FAKAT 6-12 AY SONRA KRİZ DERİNLEŞİNCEYE KADAR SPEK KAĞITLARDAN ÇIKMIŞ OLACAK YUKSEK İHTİMALLE VE EN AZ 5 SENE BOYUNCA TABANIN TABANINDAN TOPLAYACAK YİNE SAHİBİ..
    Teşekkür ederim anladığım kadarıyla bu kriz döneminde kozaa güvenli liman ama pek öyle davranmıyor.

Sayfa 249/745 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •