Sayfa 194/746 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

2.  Alıntı Originally Posted by yükselu Yazıyı Oku
    hesap öyle degil ....152,5x74=11285........11285x%46=5191,1........ .......5191,1/388=13,379 olması gerekir senin hesabına göre ....
    Sayın Yüksel ben bakkal hesabı yapmıştım. Kozalın fiyatını nasıl hesaplarız yanlış anlamayın ögrenmek için yazıyorum.Saygılar.
    Yazdıklarım sohbet amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Hadi bakalım 1 tur daha dene bakalım ne kadar mal toplayabileceksin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Şunu anlayamıyorum neden bu kağıtta hep dökme, dökülme ve sökülme ile uğraşılıyor, tur üstüne tur bindiriliyor da bununla aşık atamayacak nice dandik kağıtlar çatır çatır kazandırıyor. Hak ettiği yere ulaşamaması için bir el sürekli tetikte ve her daim paçalarından çekiliyor ki aklıma yurtdışındaki kaçak göçek takımı geliyor. Bunun durumunda bu kar açıklamasıyla hangi hisse olsa kesinlikle yükselirdi velev ki kağıt toplanmış,çıkarılmış, tur atılmış olsun olmasın. Velhasıl kelam dökmeye çalışıyorlar aman sahip çıkalım, satarız uçar vb. söylemler hep boşa gidiyor ve her seferinde birgün öncesine göre yine eksideyiz yine. Bunlar kimseye değil, kendime sitemlerim olup, 13 iken 18 olacak halüsinasyon görme sonucu yaşadığım travmanın etkisiyle yazılmış bir iç dökmeden ibarettir. Hayırlısı olsun

5.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Şunu anlayamıyorum neden bu kağıtta hep dökme, dökülme ve sökülme ile uğraşılıyor, tur üstüne tur bindiriliyor da bununla aşık atamayacak nice dandik kağıtlar çatır çatır kazandırıyor. Hak ettiği yere ulaşamaması için bir el sürekli tetikte ve her daim paçalarından çekiliyor ki aklıma yurtdışındaki kaçak göçek takımı geliyor. Bunun durumunda bu kar açıklamasıyla hangi hisse olsa kesinlikle yükselirdi velev ki kağıt toplanmış,çıkarılmış, tur atılmış olsun olmasın. Velhasıl kelam dökmeye çalışıyorlar aman sahip çıkalım, satarız uçar vb. söylemler hep boşa gidiyor ve her seferinde birgün öncesine göre yine eksideyiz yine. Bunlar kimseye değil, kendime sitemlerim olup, 13 iken 18 olacak halüsinasyon görme sonucu yaşadığım travmanın etkisiyle yazılmış bir iç dökmeden ibarettir. Hayırlısı olsun
    Hocam,bu hissenin bir grup tarafından kontrol edildiğini düşünüyorum. Bu da sizin dediğiniz yurtdışındaki kaçak göçek takımı olabilir.Bunlar,belirsizliğin halen devam ettiği hissede, istedikleri gibi at koşturuyor.Bunların hükmü ne zaman sonra erer?Şirketlerin davaları biter,satılıp-satılmayacağı netleşir, o zaman kağıtların gerçek değeri ortaya çıkacak...

6. yarın uçar mı?

7. Neden uçsun?

8.  Alıntı Originally Posted by zıpkıncı Yazıyı Oku
    yarın uçar mı?
    Hissede baski var malesef bunun bircok sebebi olabilir. Viop da yuklü long acmislardır. Veya baska sebepler ama bilinen birsey var bu hisse buralari haketmiyor. 13 lerde 18 olacakmis gibi aliyor ertesi gun %5 dusuyor. Su iki gün resmen tahtayi frenlediler
    Istikrarsiz..

Sayfa 194/746 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •