Sayfa 18/746 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 137 - 144 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Afyon çimento num bahsettiğiniz tarihlerde piyasa değeri defter değerinin yaklaşık 11 katı idi
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

2. 8.48 destek noktası idi. Bu destek seviyesini kırmaması oldukça önemliydi. Gelecek olumlu bir haberde ilk etapta 9.60 ve sonrasına 10 .80'e kadar yolu var. Ama yine de bu tip hisselerde çok dikkatli olmak gerekir

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by CADUSEUS Yazıyı Oku
    Afyon çimento num bahsettiğiniz tarihlerde piyasa değeri defter değerinin yaklaşık 11 katı idi
    O tarihlerde piyasa değeri defter değeri oranina bakmadan girmiştim. Ve bana büyük bir zarar yazdı

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akşam akşam kafanızı şişirdim affola
    Geçen bir arkadaş yazmıştı 9,52 maliyetim var ne yapayım
    diye Arkadaşım acil paraya ihtiyacın yoksa otur üstüne bekle
    Altın değerinde hissen var hiç korkma zaten ky bekleyerek para kazanır
    Teknik bilgin yoksa Herkese selam ve sevgiler
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

Bir müjdeli haber vererek herkese iyi akşamlar dileyeyim
    Altın ons saatlikte yay gibi gerildi Önümüzdeki hafta ortalarından itibaren
    1550 dolar seviyesinin üzerine çıkacağını düşünüyorum
    Gidişat 1890 dolar a doğru ama ne zaman olur onu bilemiyorum
    Sonra da fincan ve kulp 2000 dolar Üstü bile gelebilir

6. Cukurova o cukuova degil.cukurova elektrik.20 sene öncesinden bir efsane.7 tl olan cukel ve kepez hissesinin..1 milyon tl.ola cağı kimsenin aklına gelmemişti.verdigi temettuleri söylemeye bile gerek yok

7.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Cukurova o cukuova degil.cukurova elektrik.20 sene öncesinden bir efsane.7 tl olan cukel ve kepez hissesinin..1 milyon tl.ola cağı kimsenin aklına gelmemişti.verdigi temettuleri söylemeye bile gerek yok
    Sonuç, devlet Uzanların şirketleri ile birlikte bizim elimizdeki hisselere de el koydu. Bende (Uzanlara ait) Metaş vardı, üst seviyelerden satsam bugünki değeri tahmini 100.000 - 150.000TL ye eşitti, sıfır oldu. Metaşın limanı satıldı, bana düşecek pay bir okadardı, diğer bir dünya gayrimenkul ve fabrikası hariç. Uzanların malına elkoyanlar nasıl benim hissemede el koyuyor anlamıyorum. Devlet, İşletmeyi satınca küçük yatırımcının payını vermeli.

Pek çok hissede (EGS, Sabah gzatesi, Çukuruva vs) benzeri sıkıntılar yaşandı. KY'nın hisselerşni sıfırlayanlar Allahından bulsun. Şu an tüylerim diken diken oldu.

Umarım devlet benzeri hataları tekrarlamaz. YTD

8. Teşbihte hata olmaz.Abd de kozal gibi sirketler yuzlerce milyar usd degerinde.Bol aksiyonlu filmin fragmani cok yavan gidiyor.Bu şirketler mahkeme sahiplik davasını bitirirse birleşecek.Sanki mahkeme bu sefer kararini verecek.ipek..kozaa..kozal.pirlanta olan kozal..hepsi kozal olacak.Fragman bitip film başladığında keşke birkaç yüz lot gömebilseydik aglasmalarini.. burada yazanlar olacak.Not edin bunu..

Sayfa 18/746 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •