Sayfa 28/43 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 341 madde; 217 - 224 arası.

Konu: IDEAS - İdealist Danışmanlık A.Ş

Pazartesi bilanço için son gün. İnşallah güzel bir bilanço gelir.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Pazartesi bilanço için son gün. İnşallah güzel bir bilanço gelir.
    Maşallah çok güzel bilanço geldi. Henüz yavru bir şirket için emekleme aşamaları bunlat

4. Geçen sene ideal datadan 2 milyon 600 bin tl hasılat elde ederken,bu sene 5 milyon 350 bin elde etmiş..yani satışları 2 ye katlamış..demekki artan borsa yatırımcısı ve ekran talebini fırsata çevirip pazarda yer edinmiş..

"Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

Gip ten çıkma olasılığı varmı

6.  Alıntı Originally Posted by SDE Yazıyı Oku
    Gip ten çıkma olasılığı varmı
    Halka açık değeri 25 milyondan az olan şirketler gip'te işlem görüyor..İdeas'ın 4 milyon halka açık hissesi var..yani mevzuata göre hisse değeri 6,3 üstüne çıkarsa, gip'ten çıkmak için başvurabilir...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

7. 6 aylık veriler çok güzel. Sermaye düşük. Dikkat çekiyor

Şu anda sadece takibinde diyebilirim. Geçmilte MCT danışmanlık idi. Geçmişte çok büyük f/k lara uşaştığını hatırlıyorum. Bu sefer bilançoları da düzelmiş görünüyor. Göz ucumda olacak. Seni hiç unutmayacağım süt oğlan.Asıl MCT yi de hiç unutmadım desem de bir espri yapsam soğuk kaçar mı?
    Laf aramızda 9 aylığı ile birlikte karlılığı daha da artabilir gibime geliyor
    Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Her yatırımcı kendi alım satımından yalnız kendi sorumludur.

8. 9 aylıkta 3 milyon üstü kar açıklarda şaşırmamak lazım. Görünüşe göre finansal data pazarlama ve algıritmik emir üreten yazılımları mevcut. Bunlardan çok para kazandığını tahmin etmek zor olmasa gerek

Sayfa 28/43 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •