Sayfa 29/43 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 342 madde; 225 - 232 arası.

Konu: IDEAS - İdealist Danışmanlık A.Ş

Alpaslan hocayı bayağı yormuşsunuz..

2. Sessiz sakin beklesin bir köşede

Sermaye düşük, hedef girişimin borsadan topladığı kağıtlardan, karlılık her geçen dönem daha iyi.
    Yavaş yavaş takip edip 4 civarından alıyorum. İnşallah iyi olur. 9 aylıklar ekim başı. İnşallah pandemi bu süre içerisinde tavan yapıp da ekonomiler kapanmaz.
    Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik borsacının kişisel muhabbetidir.

3. Bu arada 9 aylıklar ekim başı yazmışım ekim sonu

4. Piyasa degeri ucuz kalanlardan bir sen vardin, sira sende pikaçu..

5. cirosunu ve karını bir önceki döneme göre 3 kat arttıran bir hisse imkanı yok fiyatı da 3 e 5 e katlamadan duramaz yerinde. dolayısıyla ideas zamanı daraldı, grafiğe göre fırlatma rampasının tam ucundayız.. yani ok yaydan çıktı çoktaan.

6. Ben bu aşamalari daha once frigoda, ayeste, ozrdn de yaşadim, iyi bilirim, elin kulaginda ideas. Ben alacagim mali aldim, beklemedeyim, 8 e kadar rahat cikman lazim ilk etapta.

Arkadaşlar hisse satışı haberleri var
    Neler oluyo
    Hissemize etkisi ne olir acaba

8. Aslında hedef girişim seyitler kimyayı elden çıkarıyor.

Alıntı Originally Posted by SDE Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hisse satışı haberleri var
    Neler oluyo
    Hissemize etkisi ne olir acaba
    Aslında hedef girişim seyitler kimyayı elden çıkarıyor. Bu hissede de 240 bin küsür lotu kote ettirmiş istediği anda verebilir . Ama bence buradaki rakamlar seyitlerden gelen parayla hisse satmaktan ziyade oran arttırma olabilir şeklinde yorumluyorum. Çünkü bu taraftaki fiyat gayet makul ve yukarı harekete elverişli.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir sürüp giden bir küçük yatırımcı muhabbetidir.

Sayfa 29/43 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •