Sayfa 30/43 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 342 madde; 233 - 240 arası.

Konu: IDEAS - İdealist Danışmanlık A.Ş

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Maşallah çok güzel bilanço geldi. Henüz yavru bir şirket için emekleme aşamaları bunlat
    Evet hiç kipirdamadan tuttuğum bebek şirketlerden biri. Sonunda zirvesini kırıp tavan oldu.
    Benim için çok önemli değil. 10 olmuş 20 olmuş umrumda olmaz.
    Şirket eğer olur da büyürse kazanç oranı o zaman değerlendiririm. Trade hissesi olarak düşünmüyorum.

Koskoca forumda İDEAS sadece bende var galiba.
    Keşke daha çok arkadaşta olsaydı.

3. 1 haftalik ideas maceram bugün bitti. 4.30 aliş , 6,35 satiş. 10.000 adet, %50 kar ilaç gibi geldi. İnsallah 8olur 10 olur. Benden alanlarda kazanir inşallah arkadaşlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    1 haftalik ideas maceram bugün bitti. 4.30 aliş , 6,35 satiş. 10.000 adet, %50 kar ilaç gibi geldi. İnsallah 8olur 10 olur. Benden alanlarda kazanir inşallah arkadaşlar.
    Devam hedefime gelene kadar...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

5. Ben de devam ediyorum şimdilik,bakalım ne olacak?Ayrılanlara bol şanslar ve hayırlı kazançlar dilerim.

6. Arkadaşlar şirketin TLMAN’da ne kadarlık bir yatırımı var. Bilen varsa cevaplayabilir mi?

7.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku

Arkadaşlar şirketin TLMAN’da ne kadarlık bir yatırımı var. Bilen varsa cevaplayabilir mi?
    Alınan yeni kararlarla 1 ekim den sonra ideas ta da alt pazar a geçiyor. Sürekli müzayedeye geçiyor. Gün içi tek fiyat işkencesi biriyor.

Not: yzolanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir.

Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku

Arkadaşlar şirketin TLMAN’da ne kadarlık bir yatırımı var. Bilen varsa cevaplayabilir mi?
    Dönen varlıklar kalemi içinde finansal yatırımlar kalemi var.
    6.288.130 TL
    Büyük olasılıkla TLMAN bu tutarın ne kadarı ediyor bilemiyoruz. Aynı kalemde Kuzey fon da var.
    Eğer TLMAN fazla ise çok olumlu.
    30 Haziranda 14.60 civarı olan hisse bugün 25,84.

Sayfa 30/43 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •