Sayfa 32/43 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 342 madde; 249 - 256 arası.

Konu: IDEAS - İdealist Danışmanlık A.Ş

1. Dün benim sattıklarımı alınca rahatladılar. Yükseltip hedefin satmak istediklerini ve

Alıntı Originally Posted by Flat Yazıyı Oku
    17-18 kokuyor burası 15-20 güne kalır kalmaz ..))
    Kastılar kastılar. Tüm hikaye 1000 lot içinmiş meğer. Dün benim lotları alınca şimdi tavana vurdular. Bakalım kaça kadar gidecek?sonra bir gün aniden ideas hisselerini sattık diyecekler. Çünkü insanları benim gibi korkutmak için ideas yatırımından çıkacaz haberini basmışlardı. Onun korkusuyla verdik kağıtları. Bugün tavan oldu.
    Neyse hep öyledir zaten. Siz son kurşununuzu atmadan sürekli gererler sizi.

Not: alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir

Alıntı Originally Posted by Flat Yazıyı Oku
    17-18 kokuyor burası 15-20 güne kalır kalmaz ..))
    Koku halen devam ediyor ::))

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Kastılar kastılar. Tüm hikaye 1000 lot içinmiş meğer. Dün benim lotları alınca şimdi tavana vurdular. Bakalım kaça kadar gidecek?sonra bir gün aniden ideas hisselerini sattık diyecekler. Çünkü insanları benim gibi korkutmak için ideas yatırımından çıkacaz haberini basmışlardı. Onun korkusuyla verdik kağıtları. Bugün tavan oldu.
    Neyse hep öyledir zaten. Siz son kurşununuzu atmadan sürekli gererler sizi.

Not: alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir
    İDEAS AYLİK TAKAS SAKLAMA DEĞİŞİMİ

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    İDEAS AYLİK TAKAS SAKLAMA DEĞİŞİMİ

Görüleceği üzerine ilk 5 dekiler topluyor. Satıcılar dağınık.
    Oysa 1 ayda küçük yatirimciya mal dağıtıldığı algısı yapanlar çoğunlukta idi.

Tablo hiç öyle demiyor ama.

6. Gerçekten çok komik. Kendilerinden olmayan 50 lot ulan 50 lot satış gördüğünde kıvırt

50 lot satış yazıyorsun. Hemen bir panik |devre kestirmeler falan. Abi nasıl bir dünya oldu be. Cuma ve ptesi günleri seyitler kimya bu tahtada nasıl 600 bin lot satabiliyor inanın efsane komik. Demek ki al gülüm ver paşam. Hep şifreli işlemler. Spk bu kağıdı incelesin çok şeyler çıkar valla. Gülmekten bir hal oldum.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.

7. Böyle beklemediğiniz 50 lot satışa bile tahammül yok değil mi

Şimdi sürekli aşağı yukarı oynarlar. Brüt takasa aldırırlar. Orada çünkü spek kendinden gayri herkesi kontrol edebilşr ya. Ulan 50 lotla bu manyaklığa ne gerek vardı. Ha ha ha. 3 kere devre kestir. Ceza aldır. Sonra kalan küçük yatırımcı kırıntılarını uzaklaştır ve istediğin gibi at koştur.

Valla devir değişti .

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir süren ky muhabbetidir.

8. Tek fiyat geldi

Sayfa 32/43 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •