Sayfa 36/43 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon
Arama sonucu : 342 madde; 281 - 288 arası.

Konu: IDEAS - İdealist Danışmanlık A.Ş

1. Sn Hayek hoşgeldiniz.
    Sizin gibi tecrübeli biri ile aynı hissede oldugum için gerçekten çok mutlu oldum. Yazılarınızı takip etmek çok keyifli ve değerli.
    Ben de bu hissenin yakın gelecekte çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.
    Şimdilik küçük bir portfoyle bende hissedeyim. Fırsat buldukça ekleme yapicam
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

seyitler kimya'nın bir önceki satış yaptığı günün takaslari, filmdeki başroller hep aynı (garanti, ak, iş, ziraat, vakif)
    enteresan bir devir teslim yapılmış ! tahtaya bir iki tavan hareketi ile hacim yaratilarak asagi yukari tamamini bu aracilara devir teslim etmisler.
    Mi Note 3 cihazımdan gönderildi. Yatırım tavsiyesi değildir.

sn. sebetra nasilsiniz

bakalim insallah hakkimizda hayirlisi olur, yeni yeni inceliyorum cok az pozisyon actim

takibe devam

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bu tür dalgalanmalarda doyuma ulaşan yatırımcılar satar, yeni yatırımcılar gelir. Hatta neredeyse bir önceki dalgada alanları bir sonraki dalgada göremezsiniz.

Bir hissem daha var, orada da çok az kişiyiz, normalde tavan tavan yapan hissede forum cıvıl cıvıl olur.

Bakalım 14 ler zirvesi geçilmedikçe bu tavanların fazla anlamı da yok .

Kaç kişi kaldık, el kjaldırın da bir sayım yapalım.
    Yaklaşık 20 gün olmuş foruma yazmayalı.
    Gelen arkadaşlar olmuş, hoşgeldiniz, kazancınız bol olsun.

tahtaya nasibimizle geldik

fazla bir hisse alamadik ama Allah bereket versin

5. masallah kımse yok yıne ne guzel guzell

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    masallah kımse yok yıne ne guzel guzell
    Bu şirket büyüdükçe değeri anlaşılacaktır. Mesela 5 sene sonra belki hiç birimiz hissede olmayacağız ama anlatacak bir hikayemiz olacak.
    Şahsen bu hisseyi nedense tutmak istiyorum. Çocuklarıma kalsın istiyorum. Umarım şirket bir kaç yüz milyon dolarlık bir şirket haline gelir.

8. Arkdaşlar kağıtta az hacimle agresif hreketler olmakta

Ayrıca kayıtlı sermaye tavanını arttırdı. Bu, genelde bedelli artırım hazırlığı olarak düşünülebilir.
    Bir bedelli ve açıklanacak olan yeni bir proje kağıdın önünü açar. Sermaye zaten düşük. Bu nedenle kağıttan zaman zaman çıksam da hiçbir zaman sıfırlamak içimden gelmiyor.
    Takip edeceğiZ. Devam diyelim

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhannetidir

Sayfa 36/43 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •