Sayfa 38/43 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon
Arama sonucu : 342 madde; 297 - 304 arası.

Konu: IDEAS - İdealist Danışmanlık A.Ş

üç aylık takas

4. Bugün seyitler kimya 37 bin lot satmış

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

üç aylık takas
    Seyitlerin satışları bitene kadar rahat yok. İnşallah bir an önce bitecek. Sabır. En düşük sermayeli şirketlerden bir ve gerçekten kaliteli bir şirket. Gerçek değeri orta vadede görünecek

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir

5. İlginç bugün de 37 bin satmış seyitler

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Seyitlerin satışları bitene kadar rahat yok. İnşallah bir an önce bitecek. Sabır. En düşük sermayeli şirketlerden bir ve gerçekten kaliteli bir şirket. Gerçek değeri orta vadede görünecek

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir
    Her gün 37 bin satmaya krar vermiş herhalde. Böyle giderse 8 gün kaldı. Ondan sonra hisse kendi yönünü belli edecek. Portföye eklemek için son 8 gün galiba. Ben , tutmaya devam edeceğim. Ortak satışlrının hep sağ cep sol cep görürüm. Tanıdık birileri gibi geliyor alanlr ve satanlar.
    Vaktimiz var. Sermaye düşük. Başarılı bir şirket. Bence seyitlerdeki kağıtlar tükenmeden azalmasıyla birlikte olumlu hareketler görebiliriz.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Ky muhabbetidir

6. Söz vermiş gibi bugün de 37000 lot satmış

Bu gidişle kaldı 7 gün. Sabırla bekleyelim. Hatta yavaş yavaş artırmaya karAr verdim. Seyitler Deki mal bittikten sonra Çok daha iyi olacak. Beş para etmez şirketler ne hale geldi? Bu da iyi yerlere gelecek inşallah

7. Dün 4 bin satıp ara vermiş. Bugün ise gene 37 bin satmış. Enteresan 37 ne acaba

Az kaldı az. Yalnız enteresan durum keşfettim. Onu burada yazmak istemiyorum. Yalnız düşündüğüm gibiyse 37 bin lotlar hep sağ cep sol cene giriyor gibi. Emin olmadığım için burada dün be bugün arasındaki fark için düşündüğümü yazamıyorum.
    Neyse bulaşmıyorum. Sadece bekleyeceğim artık. Şunun şurasında 220 bin lot civarında kaldı.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senwlik küçük yatırımcı muhabbetidir

8. An itibariyle kapta ki sermayeder yapısı. N. K. Gökalp %10 imtiyazlı payla çoğunluğa sahip zaten. Hdfgs, seyitler de aynı şekilde. Info nun yapısına bakmadım. Ondan onaysız kuş uçamaz gibi duruyor. Piyasa değeri şu an 125m, tek iştiraki ideal data. Onu da bir kaç yıl önce 400 bin dolara almışlar faaliyet raporuna göre. İdeal piyasa payını ne kadar arttırır, borsaya son gelen yatırımcı miktarı bunu ne kadar etkiler temel açıdan düşünülmesi gereken nokta. Patron kafasındaki tilkilerden birini ileride bu şirkete bağlar mı diğer nokta. Gerisi şu an dolaşımda görünen 6 küsür milyon lotla çevrilecek maçlar.. Bende küçük bir miktar var ama şirketin özeti de bu..
    Şu an yönetim kurulu 3 kişi:
    Namık Kemal Gökalp
    Sibel Gökalp(NKG Eşi)
    ....

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 38/43 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •