Sayfa 27/43 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 341 madde; 209 - 216 arası.

Konu: IDEAS - İdealist Danışmanlık A.Ş

Alpaslan hocam. Sizin şirketin geleceği ile ilgili olarak öngörünüz nedir.
    Hangi fiyatları görebiliriz. Tşkler

2. sayın arkadaşlar iyi akşamlar ky olarak faydalı olduysak ne mutlu bize öncelikli 18 mayıs tepe noktası 4.72 fibonacci çizgilerini takip 3.83 , 3.98 , 4.17, 4.39, 4.70 bu şekilde, kısa ve orta vade takip edilebilir ancak şu da var hisse saat başı işlem görüyor... dikkate alınız uv bir şey söylemiyorum...al-sat tercihi size ait yazdıklarım yönlendirme babında değil kişisel görüşümdür bu şekilde dikkate almanız menfaatinizedir.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

3. HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    30.06.2020 tarihinde İdealist Danışmanlık A.Ş. paylarından 117.315 adet 3,84-4,01 fiyat aralığından alınmıştır.

Bu işlemle birlikte İdealist Danışmanlık A.Ş.'deki paylarımız 30.06.2020 itibarıyla %34,12 sınırına ulaşmıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıda tabloda verilmektedir.
    bu iyi olmuş yani uzunca bir süredir yeniden patron alım yapmış,
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

Alpaslan hocam. Hissenin temel ve teknik göstergeleri için ne düşünüyorsun.
    Tutmaya devam mı.....

5. İyi geceler, kisisel görüşümdür yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın lutfen...kv 4.35 takip edilebilir uv 10 fiyatlar , ov 6 hedef olabilr, ikincisi 3.80 , 4.0 fiyat aralığından patron
    hisse aldigi hesaba katılabilir...

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    IDEAS ın bilançosuna baktığımızda 2018 yılında ideal data hasılatı 577.736 TL den 2019 yılında 6.109.406 a çıkmış.
    Bunda uygulamanın iyi bir şekilde pazarlanmasının çok büyük katkısı var.
    Ve satışlar halen devam ediyor.
    2020 bilançosu 2019 dan daha iyi gelebilir gibi. YTD.
    Bilmiyorum ama grafiğine bakarak almıştım İDEAS ı .
    Fakat senin bu yorumunu okuduktan sonra ben de İdeal Data - Finansal Teknolojiler A.Ş faaliyetlerini takibe başladım.
    Belki de bu yorumunu okumasaydım şimdiye kadar tutmazdım, bilmiyorum yani. En azından motivasyon oldu.
    Bahsettiğin gibi bu dönemde de satışlarda artış olursa ben artık sittin sene satmam herhalde

Alpaslan hocam. Hissemiz aşağı yukarı çok hareketli. Takaslar ne dirumda acaba. Tutmaya devam mı. Tşkler

8. ben kendi adıma devam ediyorum hedefim gelene kadar satmıyorum ky olarak al-sat para kazanamıyoruz, alıp belirlenen hedefe gelene kadar beklememiz gerekmektedir, kişisel düşüncemdir, bağlayıcılığı yoktur...

Sayfa 27/43 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •