Special Days Image
Sayfa 17/96 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 129 - 136 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Yoksa hala halka arza girenler zarardamı. Girseydiniz halka arza o kadar çok biliyorsanız

2. Adamların halka arzı fiyasko olmadı şükredin.

3. mesut bey sağolun verdiğiniz halka arz bilgisi çok işimize yaradı, çok katkısı oldu. Kime cevap verdiğiniz bile belli değil. Ne geçiyor elinize bu ithamlarla anlamıyorum

4. Hisse gidecek gitmesine de, takip ettiğim birçok site ve diğer paylaşımlarda bir haftadır çok dillendi...
    Temennim bir geri çekilme daha yapmadan 6,80 lere kadar gitmesi...
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

5. arkadaşlar röportajların birinde bakın ne denk geldi. bu 4.12.2019 da tavan kapatmasına sebep olan haber, tuzla OSB de yer alan ramateks metal arazisi ve binasının en son bilançoya göre temel değerlemeleri 27.465.000 tl (m2 si burada yaklaşık 480 dolardan hesaplanmış) olmasıydı. Peki Barış Bey ne diyor? 2013 te 2 milyon euro (yaklaşık1 euro 2,6 tl yani ort 5 veya 5,5 milyon tl maliyeti var) ya aldım diyor. 2018 ilk-bahar yaz döneminde 7 milyon dolara(m2 si burada 710 dolardan hesaplanmış, şu an 5,8 tl yani 40,600,000 tl ) almak isteyen oldu ama vermedik diyor. Kendisi gerçi bu sanayilerde ki emlak rantından baya şikayetçi. Bu yüzden sanayici parayı sanayiye yatırımadığından dolayı. Şimdi bu parayı sanayiye yatırması sözünün arkasında durduğunu gösterir. ileride 5 milyon dolarını işine yatıracağını belirtiyor.
    Aynı zamanda 2018 eylülde Esenyurt OSB de m2 sine 1000 dolar, Tuzla OSB de 600 dolara sanayi arsalarına değer biçildiğinden bahsediyor. Ana depoları esenyurtta. yaklaşık 20 000 dönüm yerleri var.
    Son düzenleme : dr.kademe; 16-12-2019 saat: 15:18.

6. Endeksteki rekora, teknik gösterge ve beklenti vs. rağmen yine ters köşe....,,.,,..
    eşleşme 6,02...... ,,,,...,,.......... adın batsın!!!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by dr.kademe Yazıyı Oku
    arkadaşlar röportajların birinde bakın ne denk geldi. bu 4.12.2019 da tavan kapatmasına sebep olan haber, tuzla OSB de yer alan ramateks metal arazisi ve binasının en son bilançoya göre temel değerlemeleri 27.465.000 tl (m2 si burada yaklaşık 480 dolardan hesaplanmış) olmasıydı. Peki Barış Bey ne diyor? 2013 te 2 milyon euro (yaklaşık1 euro 2,6 tl yani ort 5 veya 5,5 milyon tl maliyeti var) ya aldım diyor. 2018 ilk-bahar yaz döneminde 7 milyon dolara(m2 si burada 710 dolardan hesaplanmış, şu an 5,8 tl yani 40,600,000 tl ) almak isteyen oldu ama vermedik diyor. Kendisi gerçi bu sanayilerde ki emlak rantından baya şikayetçi. Bu yüzden sanayici parayı sanayiye yatırımadığından dolayı. Şimdi bu parayı sanayiye yatırması sözünün arkasında durduğunu gösterir. ileride 5 milyon dolarını işine yatıracağını belirtiyor.
    Aynı zamanda 2018 eylülde Esenyurt OSB de m2 sine 1000 dolar, Tuzla OSB de 600 dolara sanayi arsalarına değer biçildiğinden bahsediyor. Ana depoları esenyurtta. yaklaşık 20 000 dönüm yerleri var.
    Hocam iyi hoş da o haber zaten fiyatlandı. Hisse fiyatı şu anda OBO oluşturuyor gibi duruyor. Fiyatı sürekli aşağı baskılıyorlar. Bir yerde patlak vermesi muhtemel. Ama 1 gün olur, ama 1 ay olur, ama 1 yıl olur orası bilinmez. Ben 2019 bilançosunun açıklandığı tarihlere yakın olacağı kanaatindeyim. O zamana kadar epey bir silkeyelecekler.

Pompacı izlenimi aldım hoşuma gitmedi

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 17/96 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •