Sayfa 20/96 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 153 - 160 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. kağıdımızda 6 ila 6.50 arasında kademeciler var, eğer bunlar geçilebilirse iyi olacak. Bu da biraz zaman alacaktır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    çok pis işler dönüyor böyle bir şirketi bize yedirmek istemiyorlar diye düşünüyorum bi taraftan bi taraftan yedirmek istemeyen nanelerden daha büyük balıklar bizim fark ettiğim potansiyeli borsanın gediklisi bir kaç baba fark etse oyunu bozamaz mı çok rahat bozar halka arz halka kazıka dönüyor ama şirket dürüts gibi davranıyor güzel şeyler açıklıyor birde sermayesi kadar olan varlığını satıyor borsadan gelen para ile ikisini borç kapamada kullanacam ve işletme gideri olacak diyor bir taraftan da düşünüyorum böyle güzel nitelikli çelik üreten bir şirket bırak borcu baya baya karlı olması ve kasası para dolu olması lazım bir sürü kafa karıştıran işler var birde gelen habere verdiği tepkiyi düşününce ve kapanışta nerdeyse eksiye yakın kapatınca kafa yiyecek gibi oluyorum borsaya geleli topu topu %18 yaptı oysa tam bir boğa dönenimde borsaya geldi oysa en papil gibi daha küçük şirket 4,40 dan 8li seviyelere geldi ve kaldı orada bunları düşünce kafam karışıyor elimdekini baya baya düşürdüm hatta geri alsat yaptım maliyet artı yani bu konjöktürde en az %50 prim beklerdim dedikleri kadar nitelikli çelik üreten bir şirket ise kar ve bilanço da iyi gelecek ona da tepki vermeyecekse ayı boğan oyunu var demektir
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. Evet hissedarı olduğumuz şirketin işleri iyi gidiyor. Yoksa kariyer net e bir metalurji mühendisi ilanı verir miydi hiç 3 ocak 2020 de. Zaten topu topu 2-30 metalurji mühendisi var ki bunlarla 150 milyona ulaştı. Bir. Tane daha gelince muhtemel ver elini 250 milyon. Alkışlamak istiyorum.
    Millet bilanço geldiğinde bu kağıdı daha çok keşfedecek gibi geliyor.
    Ayrıca takaslara dikkat edelim. Son bir ayda iki milyon mal topladı emeklilik fonları.
    Gedik önemsiz çünkü o zaten hep alıp satmak zorunda neden mi?bir yıl likidite anlaşma zorunluluğu var. Allah razı olsun gedikten. Yani şu an fiili dolaşım un %23 ü kemik görünümündd

4. Emeklilik fonları fdo nun %25 i ve kemik görünümünde. Gittikçe artması şimdilik toplandığında işaret. Farkedilmeye başlanıyor kağıdımız.
    Beklediğim haberleri takım çelikler ilgili anlaşma, yurt dışı ihracat artışı, makina teşvik açıklaması ve 2 marta kadar gelme si beklenen konsolide olmayan bilanço açıklanması... Bir de beş yıl sonra ciro artışı bir milyar sonrası yeterli pazar büyüklüğüne ulaştıktan sonra takım çelik leri için VOD degazör lü fırını olan bir fabrika kurması. Kaldı ki bunu röportajları da ısrarla dile getiriyor.
    En son doas ın kendisinin olmayan bir fabrikadan dolayı sırf maliyetleri azalacağı için ileride gelecek karlılık için 2.5 kat gittiğini ve gideceğinigördük, daha da göreceğiz.
    Eğer bu fabrikayı siz kurarsanız benim beklentim en az beş kat fiyatlaması. Kısaca o fabrika kurulursa yeni EGEEN niye olmasın?

5. Bir de patron dürüst, çalışkan, yetenekli ve zeki bir adam. Ayrıca babaları ve aileleri içinde önümüzdeki bir yıla dair iç tüzük denilen yani herkesin ne yapacağı ve kafasına göre hareket edemediği bir sistemleri var. Allah aşkına hangi şirkette var. Bir gün bu disiplinin ve çalışma gayretlerinin karşılığını kesinlikle alacak. Ayen işlerini iyi yapsınlar gerisi zaten olur.

6. Yıl sonu bilanço toplam kârını 32 milyon bekliyorum ve öz sermayesi de 145 milyon olması. Göreceğiz. İzliyoruz. O gün fiyatlama burada durur mu yoksa...
    Yarın sabah 6.43 ü delip üstünde olmayı teyit ederse kanalın üst direnci olan 7.03 ü bekliyorum

7. Aslında adını yanlış koymuşlar, yükselenmiş, hani nerde yükseliyor. Aslında adı ya alçalan yada stabilizasyon olmalıydı.

8.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Aslında adını yanlış koymuşlar, yükselenmiş, hani nerde yükseliyor. Aslında adı ya alçalan yada stabilizasyon olmalıydı.
    Ky'ye yükselen olabilir mi

it is the average of five people in the human environment..

Sayfa 20/96 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •