Sayfa 23/96 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 177 - 184 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. 23.01.2020 de güniçi yaptığı çanağın kulp tabanından (Dönmesi gereken yer di) ;7,61 den döndü.
    Fakat daha da giderim korkusu verip az olsun benim olsun yapıyor.Da yiyen çıkmaz .Bu saate kadar sabreden satmaz.Bu sefer de onda mal kaptırma telaşı başlar.İşte o zaman dana kuyruğundan kümbet olur.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by LİNKE Yazıyı Oku
    23.01.2020 de güniçi yaptığı çanağın kulp tabanından (Dönmesi gereken yer di) ;7,61 den döndü.
    Fakat daha da giderim korkusu verip az olsun benim olsun yapıyor.Da yiyen çıkmaz .Bu saate kadar sabreden satmaz.Bu sefer de onda mal kaptırma telaşı başlar.İşte o zaman dana kuyruğundan kümbet olur.

Sn. Linke son iki üç gündür takaslarda emeklilik yatırım fonları satışı var. Acaba bu satış devam ederse hisse fiyatını nasıl etkiler. Bir ongorunuz var mıdır?

Yatırım tavsiyesi değildir..

3. Beklenti olmayınca talep olmuyor hikaye lazım....

4.  Alıntı Originally Posted by LİNKE Yazıyı Oku
    23.01.2020 de güniçi yaptığı çanağın kulp tabanından (Dönmesi gereken yer di) ;7,61 den döndü.

Merhabalar

Amacım sizi tenkit etmek değil ama fikir alışverişi yapmak adına soruyorum.Mal kaptırma telaşı derken hissenin toplu olmadığını hangi veriye dayanarak düşünüyorsunuz? Ben de şöyle düşünüyorum.Düşünülenin aksine hisse haddinden fazla toplu.Emeklilik fonu tam bir buzdağı.Altında ne var kimse bilmiyor.

Şirketin yatırımcı sunumundaki ayrıntılar, yatırımcı ilişkilerine değer verişi Ulusoy Eletrik'in daha çoğu kişi tarafından keşfedilmediği dönemi hatırlatıyor. Çoğu şirket paylaşmazken ilk 10 ve 20 müşterinin cirodaki etkisi, müşterilerin sektörel dağılımı gibi bilgilerin paylaşımı bu tarz şirketleri tanıma açısından çok önemli.Ulusoy Elektrik de çoğu kişi farkında değilken çok güzel yatırımcı sunumu hazırlar ve yatırımcı ilişkileri sorumlusu mailinize ertesi gün hemen telefonla dönüş yapardı. Umarım burada da oradakine benzer bir fiyat hareketlenmesi ve şirket gelişimi olur. Sermaye ve ortaklık yapısı da oranın Eaton'a satışından önceki haline benziyor.
    Yazdıklarım, çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp bilgi ve düşünce paylaşımlarından ibarettir.

6. Yükselen forumu terkedilmiş bölge gibi.Hisse sessiz sedasız yürüyor ama yazan yok..Bakalım ''bir zamanlar dutluktu'' sözü gerçek mi olacak?

7. Hala buradayız. Pozisyon koruyorum. Son gelişmeleri yazalım. Nıgnki hareket bilanço beklentisi idi. Ancak esas olan şu: İzmir bölge için mühendis ilanı kaldırıldı lmış. Ya vazgeçildi ya alındı, bekleyip göreceğiz. Artı şu da var esenyurt dudullu şubeye bir metalurji mühendisi tam bir hafta önce bir iş ilanı daha çıkılmış. Kısaca 2 mühendisi ile 165 milyon TL ciro yapan şirket iş artışı dolayısıyla gelecek 2 mühendis ile daha ciroyu kaça çıkarır?

8. Bana göre emeklilik fonları girdiyse sıkıntı oluyor adamalar bankadan borç almak yerine hisseleri emeklilik fonlarına yıkıyorlar nasıl olsa hem nakit ihtiyacını karşılıyorlar hemde elinde ki malları garanti altına alıyorlar

Ytd

Sayfa 23/96 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •