Sayfa 29/96 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 225 - 232 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Ayın 26sında genel kurul var... Bakalım ceonun söylediği gibi %100 bedelsiz çıkacak mı? Orta ve uzun vade için umut veriyor hisse...

2.  Alıntı Originally Posted by Samsun_tr Yazıyı Oku
    Ayın 26sında genel kurul var... Bakalım ceonun söylediği gibi %100 bedelsiz çıkacak mı? Orta ve uzun vade için umut veriyor hisse...
    Ceo %100 ün üzerinde olabilir demişti tv de.

3. Borsa hayatımda ilk kez böyle profesyonelce yapılmış bir operasyon görüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Borsa hayatımda ilk kez böyle profesyonelce yapılmış bir operasyon görüyorum.
    YSKLN e mi yoksa alayına mı?

5.  Alıntı Originally Posted by kenfat10 Yazıyı Oku
    YSKLN e mi yoksa alayına mı?
    Temeli bu kadar sağlam olan,yabancıların bu kadar alım yaptıkları,sektöründe öncü bir şirket hissesi kriz ortamında bu kadar yerle yeksan olmaz.Oluyorsa ya temelde bir sorun vardır ya da hisse hareketlerinde art niyet.Başka da izahı olamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    son halka arzlardan en şeffafı ve gelecek vaat edeni olarak düşünmüştüm ancak söylemleri ve eylemleri arasındaki tezatlıklarla sınıfta kaldı.

7.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    son halka arzlardan en şeffafı ve gelecek vaat edeni olarak düşünmüştüm ancak söylemleri ve eylemleri arasındaki tezatlıklarla sınıfta kaldı.
    Her ne kadar şirketin belli bir geçmişi olsada şuanki yönetim kurulu başkanı yani emekli olan partonun oğlu çok heyecanlı.
    Sürekli açıklamalarda bulunuyor, sürekli şirketini övüyor, dürüstlükten bahsediyor.
    Gözü yükseklerde ancak oralara çıkmak lafla olmaz.
    İşini düzgün yap, karını arttır, temettünü dağıt gerisi gelir zaten.

Birde videoda yabancıların sattığından bahsetmiş, ancak takasa baktığımzda yabancılarn mal aldığını emekli fonların ise mal sattığı görülüyor. Pek işi bilen birine benzemiyor, hata yapa yapa öğrenecek.

Sayfa 29/96 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •