Sayfa 34/96 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 762 madde; 265 - 272 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Yükselen Çelik 2019 bilanço analizini dikkatinize sunarım.
    https://youtu.be/zaScwp4o3lk

2.  Alıntı Originally Posted by MaliTablolarAnaliz Yazıyı Oku
    Yükselen Çelik 2019 bilanço analizini dikkatinize sunarım.
    https://youtu.be/zaScwp4o3lk
    Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Para girisi.ile.yukselise.devam.ediyor.20 ve 50 gunluk A.O uzerinde.seyrediyor..ilk hedef 8.45...ustunde.tutundugunda bedef 8.60...bugun guzel bir gun olacak...ytd

4. Sayın yükselen yöneticileri madem kar açıklayacaksınız ve bedelsiz sermaye artışı yapacalsınız tam zamanı ortam müsait bir an önce açıklayınca bizde faydasını görelim

5. Şirket kendisini kanıtlamak ve kalıcı olmak istiyorsa ayak oyunları yapmamalı. Kaç gündür hisseyi baskılıyorlar iyi gelecek bilanço fiyatlanır hep ama bunda belirti göremedim fiyatlama da yok şirketi aradım 1 hazirana kadar ilk çeyrek bilançoyu acıklayacaz diyor şu ana kadar üretimimiz hiç durmadı diyor gün belli degil ilk defa ilk çeyrek bilançosunu açıklayacak haberere VE açıklamalara güvenip bütün paramızla hisseye girdik ancak şu ana kadar aynı fiyatta bekliyoruz planlarını çözemedim

6. Ne yaparsanız yapın yöneticiler dürüstse görecez buralar komik rakamlar olarak kalacak fazla lot kaptırma istersen

7. Benden başka kimse yazmıyor hergün o kadar işlem oluyor küçük yatırımcı genellikle sayfaları doldurur ancak yazmıyor çok ilginç bu hisse hep zenginlerin o zaman kontrol altında. Bilanco hakkında kendi fikrimi yazıyorum şirket ilk çeyrekte 15_20 milyon arası kar acıklarsa hisse 20 TL olur.. 10_15 arası acıklarsa hisse 15 TL olur 5_10 arası açıklarsa 10_11 TL zorlar 1_5 arası açıklarsa 6_7 TL de kalır zarar açıklarsa 4_5 TL olur buna göre. 10 üzeri açıklamalı ki 2 çeyrek ilk çeyregin yarısı acıklayacak dogal olarak işler düştügü için 3.çeyrek birinci çeyrege yakın açıklar muhtemelen 4. Çeyrek 1. Çeyregi az geçebilir buna göre 10_5_8_12 gibi olabileceğini düşünüyorum şirketin açıklamalarından. Hisse genel kurulda bedelsiz açıklayacak ayrıca yıl sonunda yurt dişı bir şirketle ortaklık düşünüyormuş hedefler iyi nasip

8. Normal piyasa şartları altında uzun dönemli tutulabilecek bir şirket ama bu düşük ve hatta negatif büyüme ortamında kâr rakamları düşecektir.ama kayıtlı sermaye tavanı kadar bir bedelsiz hisse ye ilgiyi devam ettirebilir.kendi adamı beğendiğim bir şirket inşallah yatırımcısını uzmez

Sayfa 34/96 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •