Sayfa 35/96 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 273 - 280 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Geçmiş onyılda elde ettiği büyüme TL bazında 50kat dolar bazında 15kat yanlış hatırlamıyorsam dediğim gibi normal piyasa da yatırımlık bir şirket inşallah ortam düzelir birde al sattan kendi çeliğini üretir duruma gelirse daha da güzel olur

2. Hissede beklenti çok ama insanlar sabırsız uçan kaçan bir çok kağıt var ve onlara atlıyorlar.Bu hisse bir hareket çekiyor sonra çok gerilere gidip bekletiyor. Aslında alım satım noktalarını iyi bilirsen para kazandırıyor. Yoksa uv de pırlanta gibi kağıt bence. Bir de AB Türk Çelik üreticilerine anti damping davası açtı geçtiğimiz günlerde. Bunu etkiler mi bilmiyorum ama sektörel anlamda baskı yaratabilir ya da bunu kullanıp baskılayabilirler. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bu şirket üretici değil kendi oluşturduğu standart larda üreticilere üretim yaptırıyor birnevi distribütör gibi aldığı malı talebe göre kesip satıyor en büyük rakibini sadece üretim standartları na ait bilgiler için satın aldı o standart lari kullanarak haddanelere üretim yaptırıyor

4. İhracat işi yok denecek kadar az

5.  Alıntı Originally Posted by yetersiz_bakiye Yazıyı Oku
    İhracat işi yok denecek kadar az
    Ben de öyle biliyorum ancak endekste demir çelik sektöründe bulunuyor ve bu durumda yanlış bir algı oluşuyor piyasada. Kimse araştırmadığı için hemen bir tutuluyor. Ekonomiyi zor günler bekliyor, şirketlerin öngörüleri genel itibariyle olumlu olsa da temkinli olmakta fayda var. Sonuçta ihracata dayalı firmaların pazarları daralabilir. Satılan ürünler nitelikli ürünler olduğu için dolaylı da olsa etkilenecek firmalar. Piyasada her şey algı üzerine, umarım herkes kazanır ancak aşırı bir iyimserlik pompalanıyor, dikkatli olmakta fayda var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu tip şirketlerde bence ilk biloncoyu görüp ondan sonra hareket etmek bence en mantıklısı. Bir de şuan piyasa fiyatına göre çarpanları yüksek. Piyasa neyi fiyatlıyor bilmiyorum. Hissede volirite çok yüksek. Bir anda 5 çıkıp 2 inebiliyor. Dikkatli olmakta fayda var. İstenen bilonco gelmezse halk arz ediliş rakamlarına gelirse o zaman ky. vay haline.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. A1 iki günde 500 tane aldı Allah hayra yazsın inşallah

8. Yukselise devam

Sayfa 35/96 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •