Sayfa 36/96 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 281 - 288 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. A1 yabancıyı yaklaşmışken bütün aldığını verecek galiba

2. Bizim spek çok zengin degil galiba yükseltip satıp tekrar aşagıdan alıyor hak veriyorum yanına paralı birini daha bulsa keşke böyle şeylere gerek kalmasa çıktıgı yerde kalsa. hareketlerini ezberledik gayri yardımcı olmak adına al sat yapmıyorum

3. Çok şükür A1 malı bitirdi

4. Spek bey en fazla 10 gün daha süründürürsün koca şirketler az kar açıkladıgı halde uçtular sen yokuş çıkar gibi zorlanıyorsun gibi yapıyorsun halbuki 10 üstü çok alıcı çekecek bir hissesin bakmıyorum ekrana tamam istediğini yap sana on gün müsaade

5. Şirket nihayet bilançoyu açıkladı hayırlı olsun 1 991 000 kar açıkladı barış Göktürk bey bir daha açıklama yaptığında ilk çeyrek bilanço çok iyi gelecek deme bari zarar açıklamayacaz de de fazla beklenti oluşmasın seni de ögrenmiş olduk demek ilk çeyrek 2 milyon kar 2. Çeyrek zarar kar yok gibi 3 çeyrek 2 milyon kar 3. Çeyrek en fazla 3 4 milyon kar edeceksin toplam yaklaşık 7 8 yıl sonu hedef anlaşıldı. Haber gelmeden birileri bilançoyu ögrendi yoksa hisse 10 u devirecekti. Patron iyi niyetinden şüpheliyim insan cuma mı açıklar bilançoyu. Bari yarın hissene sahip çık. Elimizde genel kurul kaldı yüzde 200 bedelsiz sermaye artışı. Şirket kötü degilde spekin insafına bıraktın bizi barış bey.

6. Barış bey bütün parayı hammaddeye yatırmıssın biraz kar edeyim diye bari faizler düşük kredi falan çek de iyi bir yatırım yap aynı fabrikayla bedelsiz de versen bilanço büyümeyecek şimdi 2 geldi piyasa iyi olsaydı 4 gelecekti şirketi büyütmeye bak yüzde 200 bedelsin 130 milyon birde yüz de yüz bedelli tamam kredi çekmeden şirketi büyütecek de kredi ile de olur bu işler yeni haberler bekliyoruz sizden iyi akşamlar

7.  Alıntı Originally Posted by yasin420642 Yazıyı Oku
    Benden başka kimse yazmıyor hergün o kadar işlem oluyor küçük yatırımcı genellikle sayfaları doldurur ancak yazmıyor çok ilginç bu hisse hep zenginlerin o zaman kontrol altında. Bilanco hakkında kendi fikrimi yazıyorum şirket ilk çeyrekte 15_20 milyon arası kar acıklarsa hisse 20 TL olur.. 10_15 arası acıklarsa hisse 15 TL olur 5_10 arası açıklarsa 10_11 TL zorlar 1_5 arası açıklarsa 6_7 TL de kalır zarar açıklarsa 4_5 TL olur buna göre. 10 üzeri açıklamalı ki 2 çeyrek ilk çeyregin yarısı acıklayacak dogal olarak işler düştügü için 3.çeyrek birinci çeyrege yakın açıklar muhtemelen 4. Çeyrek 1. Çeyregi az geçebilir buna göre 10_5_8_12 gibi olabileceğini düşünüyorum şirketin açıklamalarından. Hisse genel kurulda bedelsiz açıklayacak ayrıca yıl sonunda yurt dişı bir şirketle ortaklık düşünüyormuş hedefler iyi nasip
    Yasin Bey,

Şirketin bu gün açıkladığı bilançoya göre, Sizin yaptığınız analizden anlaşılan Yarın hissede büyük bir çöküş olabilir mi?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kimsenin vebalini alamam ama patron bilanço çok iyi gelecek diye röportaj verdi çok iyi gelecek demek 2 milyonmuymuş biraz oradan hayal kırıklığı oldu yoksa zarar açıklamadı artı haftaya genel kurul yapılması için haber akışları başlayacak haziranda genel kurul yapılacak sözde yüzde 200 bedelsiz sermaye arttıracak milletin elindekini almak için korkutabilirler başka bir sıkıntı görmüyorum

Sayfa 36/96 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •