Sayfa 4/96 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 25 - 32 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

Yükselen Çelik A.Ş. halka arzında talep toplama işlemleri tamamlandı, toplam halka arz büyüklüğünün ise 2,77 katı talep toplandı
    Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Yükselen Çelik A.Ş.' nin Halka arzına ilişkin sonuçlar;

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. liderliğinde oluşturulan toplam 27 üyeden oluşan konsorsiyum aracılığı ile Yükselen Çelik A.Ş. halka arzında 7-8 Kasım 2019 tarihlerinde talep toplama işlemleri tamamlanmıştır.

Yükselen Çelik A.Ş. halka arzında bireysel yatırımcı kategorisinde tahsisatın 3,49 katı, yurtiçi kurumsal yatırımcı kategorisinde tahsisatın 2,42 katı, yurt dışı kurumsal yatırımcı kategorisinde ise tahsisatın 1,66 katı olmak üzere toplam halka arz büyüklüğünün ise 2,77 katı talep toplanmıştır.

Yükselen Çelik A.Ş.'nin 69.174.000 TL tutarlı 12.810.000 TL nominal değerli paylarının halk arzında toplam 1.657 yurtiçi bireysel yatırımcıya, 40 yurtiçi kurumsal yatırımcıya ve 4 adet yurtdışı kurumsal yatırımcıya, toplamda ise 1.701 yatırımcıya dağıtım gerçekleştirilmiştir.

Tahsisatlar Yükselen Çelik A.Ş. halka arz izahnamesinde belirtildiği şekilde, %40 yurtiçi bireysel yatırımcılar, %50 yurtiçi kurumsal yatırımcılar ve %10 yurtdışı kurumsal yatırımcılar olarak tamamlanmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Keşke katılsaymışım nerden biliyim bu kadar talep gelecek alanlara hayırlı olsun bizde bakacagız nereden alabiliriz diye bakalım

3. Ne oldu verdiler mi 1 lotu
     Alıntı Originally Posted by Cakirkaptan Yazıyı Oku
    Sonuna kadar katılıyorum.
    FD/Favök değerini ereğli ile aynı olarak 3.6 kabul etsek üzerine imtiyazlı payların değerini düşüp ereğliye oranla bide %15 iskonto yapsak satmaya çalıştıkları rakamların 1/3 ü yapmaz bu hisseler. Kolay gelsin arkadaşlara... Bi uyanık kedileri var sanki... 1 lot da ben alacam genel kurullarda pislik yapmak için... ytd

4. perşembe işlemler başlayacakmış
    alamayanlar almak için gelirlerse güzel prim üretir.
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

Haayirlisi olsun

Alıntı Originally Posted by Esq.CM Yazıyı Oku
    Halka arza 10 adet pay almak suretiyle katılacağım. İzahname ve diğer kamuyu aydınlatma belgelerini satır satır okuyorum. aynı zamanda bugün bir basın açıklaması yapıldı, 3 yıllık temettü sözü verildi.

Sözler tutulmazsa, Sermaye Piyasası Kanunu'nun 10 ve 33'üncü maddeleri başta olmak üzere, Önemli Nitelikte İşlemler Tebliği ve diğer sermaye piyasası mevzuatı hükümleri çerçevesinde Şirket, lider aracı kurum ve ilgili diğer kişileri de takip edeceğim. Borsa'ya en büyük kötülüğü halka arzlarda verilmeyen sözler yaptı. Bunun olmaması için elimden geleni yapmaya çalışacağım.
    6 adet pay gelmiş.

Yükselen Çelik'in payları, 14/11/2019 tarihinden itibaren Borsa İstanbul Ana Pazarı'nda işlem görmeye başlayacağından, söz konusu tarihten itibaren BIST Tüm, BIST Tüm-100, BIST Ana, BIST Metal Ana, BIST Sinai, BIST Istanbul ve BIST Halka Arz endeksleri kapsamına dahil edilecek olup, endekslerin hesaplanmasında şirketin paylarının sayısı 43.310.000 fiili dolaşımdaki pay oranı ise %10 olarak dikkate alınacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Adamlar takası silip süpürmüş

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 4/96 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •