Sayfa 40/96 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 313 - 320 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Senden iyi kazandim geri gelsende alsak biraz zaten kimse de kalmamis kagitta

2. [IMG][/IMG]

11 altına inerse portföyüme biraz daha ekleyebilirim
    çünkü haftalıklardaki grafiğini en beğendiğim hisselerin başında geliyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Senden iyi kazandim geri gelsende alsak biraz zaten kimse de kalmamis kagitta
    sayın taven bekliyoruz nakit yol olsa alım yapacağım,inşallah 11 inde genel kuruldan iyi haberler çıkar

4. BDDK, müşteri şikayetlerinin incelenmesi neticesinde 7 bankaya toplam 204 milyon 651 bin lira ceza kesti.
    Borsanın kapanışına yakın gelen bu haber banka hisselerinde panik satışlara neden oldu ve bist endeksi düştü.
    Buna bağlı olarak bütün hisselerde panik satışlar oldu. Yarından itibaren bist endeksi yeniden 120 bin bandını kırmaya çalışacaktır.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Hissenin günlük pivot değeri 11.00.
    Yukarı yönlü olması halinde ilk direnç 11.38
    Bu seviyenin hızlı geçilmesi halinde ikinci direnç noktası ise 12.06
    Aşağı sarkmalar olursa destek noktası 10.32 olarak görülüyor.

6. Borsada yaratılan panik satışlardan kazananlar kim ?

1. Satışlardan komisyon kazanan aracı kurumlar
    2. Bol nakiti olan ve ucuzdan hisse alma şansı olan ağababalar

Kaybedenler kim ?

Tabiki her zaman olduğu gibi panik yaptırılan biz küçük yatırımcılar

7.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Borsada yaratılan panik satışlardan kazananlar kim ?

1. Satışlardan komisyon kazanan aracı kurumlar
    2. Bol nakiti olan ve ucuzdan hisse alma şansı olan ağababalar

Kaybedenler kim ?

Tabiki her zaman olduğu gibi panik yaptırılan biz küçük yatırımcılar
    sayın karayel09 elbetteki panik yaptırıyorlar düzeltme kar satışları diyabiliriz nakit yok alamıyorum en çok ona üzülüyorum

8. Bu hisse dussede cabuk toparliyor

Sayfa 40/96 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •