Sayfa 78/96 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
Arama sonucu : 762 madde; 617 - 624 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

Değil arkadaşım çok baskiliyorlar hisseyi
     Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iyi günler.

Patron güvenilir mi ?
    ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iyi günler.

Patron güvenilir mi ?
    Değerli 3:45 kardeşim, beni tanırsın biraz. :-)

İlgimi çekti, forumun tamamını okudum. İlk arz tarihinde ve ilk senede patron çok övülmüş. Bir süredir yerenler var.

Hisse 2 sene içerinde iyi performas göstermiş. 5:45 gibi hatırlıyorum arz fiyatını, şimdi teyit için bakmayacağım, o civarda, %200 bedelsiz vermiş. Yatırımcısını çok üzmemiş. Geçtiğimiz hafta 7 nin üzerini test etti.

Yukarıda bir arkadaş, baskı var demiş, ben de bunu gözlemledim.

9 aylıkta güzel kar yazmış. Doların %100 yaptığını düşünürsek, çelik üreticisi, en azında dolar bazlı fiyatını kısa vadede yakalaması gerekir.
    Patron, Kap'larla bilgilendirme yapıyor, bu iyi. Karlılığını sürdürebilirse, ileride borsanın iyi hisselerinden biri olabilir.

Bilançolarını incelemedim.

Ancak, birbirimizi eplas'tan tanırız, o da patron hissesi, bu da patron hissesi. Buradaki patron biraz daha iştahlı gibi duruyor.

Hissede Bank of America var, hem iyi hem kötü...

Bu şirketin takaslarına göre, al-sat yapılabilir. Ancak, bu banka götürecekse, götürür. Ben iki sefer al-sat yaptım. Son aldıklarımı tutmaya karar verdim.

Yatırımcı arkadaşlara, saygı ve selamlarımla,

3.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Değerli 3:45 kardeşim, beni tanırsın biraz. :-)

İlgimi çekti, forumun tamamını okudum. İlk arz tarihinde ve ilk senede patron çok övülmüş. Bir süredir yerenler var.

Hisse 2 sene içerinde iyi performas göstermiş. 5:45 gibi hatırlıyorum arz fiyatını, şimdi teyit için bakmayacağım, o civarda, %200 bedelsiz vermiş. Yatırımcısını çok üzmemiş. Geçtiğimiz hafta 7 nin üzerini test etti.

Yukarıda bir arkadaş, baskı var demiş, ben de bunu gözlemledim.

9 aylıkta güzel kar yazmış. Doların %100 yaptığını düşünürsek, çelik üreticisi, en azında dolar bazlı fiyatını kısa vadede yakalaması gerekir.
    Patron, Kap'larla bilgilendirme yapıyor, bu iyi. Karlılığını sürdürebilirse, ileride borsanın iyi hisselerinden biri olabilir.

Bilançolarını incelemedim.

Ancak, birbirimizi eplas'tan tanırız, o da patron hissesi, bu da patron hissesi. Buradaki patron biraz daha iştahlı gibi duruyor.

Hissede Bank of America var, hem iyi hem kötü...

Bu şirketin takaslarına göre, al-sat yapılabilir. Ancak, bu banka götürecekse, götürür. Ben iki sefer al-sat yaptım. Son aldıklarımı tutmaya karar verdim.

Yatırımcı arkadaşlara, saygı ve selamlarımla,
    Ah saygıdeğer ercanbay abi.
    Biz temel analizden plan yaparken Patron kıskıs gülermiş
    Sağolsun kemal zorlu öyle güzel bir ders verdi ki, öyle dilimiz yandıı ki. Bütün hisseleri üfleyerek almak zorunda kaldık.

Burda Patronun yatırımcıyı bilgilendirmesi çok hoşuma gitti.
    Birşeyler yapmak için çabalıyor.
    Umarım yolda çıkmaz

Saygılarımla..

4. barış göktürkü yotubede izledim konuşmasından etkilendim hisseyi aldım bence 5 sene içerisinde beni zengin edecek adam gibi adam adam gibi şirket

yatırım tavsiyesi değildir yatırımdan anlamam ben sadece yatırrım!

5. 5.51 seviyesinin üzerinde beklediğim ivmelenme gerceklesti.Şuanda soğutma calismalari devam ediyor.Ressam 4s grafiginde bir flama yapmış ve asagi yönlü kırılmış durumda..

Düşüş teyit alma seviyesi yaklaşık 6.4x
    Peki bu asagi yönlü kirilim bir TUZAK olabilir mi?
    Onu da bize spek efendi gösterecek yakın zamanda..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

6. Haftalik kapanisimizi 5.5x üzerinde yapabilirse tadından yenmez..

Haydi iskocyali seninleyiz..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Haftalik kapanisimizi 5.5x üzerinde yapabilirse tadından yenmez..

Haydi iskocyali seninleyiz..

Bir hafta gecikmeli 5.51 uzerine attık tekrar.Önumuzdeki ay içerisinde hareketlerinin asagi/yukarı yönlü sertlesecegini dusunuyorum.

Destek 5.44 ve 5.09
    Direnc olarak birsey yazmaya gerek yok hedefimiz büyük sabrımız çok..

Saglikli mutlu senelere..

8. Bir grafikte ben atiyim. Cok onceden cizilmis bir grafik sadece bosluklari dolduruyor.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 78/96 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •