Sayfa 80/96 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 633 - 640 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Yksln günlük kanal güncel görünümü..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2. Yksln hazırlıklar tamam gibi..
    Kalkış için bilancosunu bekliyor izlenimi var..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3. Yksln günlük güncel görünümü..

4. Ceo'nun hırsını seviyorum, ufak ufak düzenli alıyorum. Bakalım bilanço nasıl gelecek.

5. vuk'a göre 2021 karı 95,5 milyon, bir de spk'ye göre olan gelsin bakalım.

6. Patronu seviyorum

Yatırımcının bilmesi gereken şeyleri şefaff olarak paylaşıyor.
    Geçen yıl az da olsa temetü dağıtmış. Az da olsa dağıtan şirketileri her zaman yatırımcı dostu olarak görmüşümdür.

Bilançoda en hoşuma giden şey ticari alacakların çoğu senetli alacak.

Patronumuz bu niyetle devam ederse arkamıza yaslanıp burdan temettü emeklisi olabiliriz.

Akıllı çelik üretimi yapan az sayıda

7. Güzel kar geldi, FK 6,59'a PD/DD 2,69'a geldi. Bakalım fiyata yansıyacak mı?

8. YKSLN bir süredir büyüme hissesi olarak araştırdığım bir kağıttı. EREGL ve ISDMR in ardından bu hissede de bir miktar alımlara başladım.

Şirketin sadece ciro olarak değil, ton bazında da hızlı büyümesi ve bunu yaparken de FAVÖK rakamlarını da paralel bir şekilde yükseltebilmesi oldukça etkileyici. Şirketin organik büyüme sürecinin yanında, şirket satın almaları ile de ilgilenmesi, kurumsal işleyişi ve marjı yüksek ürünlere odaklanmaya çalışması takdire şayan bir durum.

Ama YKSLN de benim en çok hoşuma giden şey yönetiminin, KY dan gelen soruları çok ilgili ve ayrıntılı bir şekilde cevaplaması ve şeffaf bir görüntü vermesi.

Fiyatı belki daha aylarca bile süründürebilir. Fakat uzun vadede şirketin ve yatırımcısının güzel yerleri hakkettiğini düşünüyorum.

Sayfa 80/96 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •