Sayfa 86/96 İlkİlk ... 36768485868788 ... SonSon
Arama sonucu : 762 madde; 681 - 688 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Patronun durustlugune ve profosyonelligine guvenerek yatirim yapiyoruz, yukselen ihracatla beraber cok iyi yerlere gelecektir, sabirli olanlar icin tabiiki..

2. Kisa vadede tahtaci ne yapar kimse bilemez, umarimki yonetimde guvenimizi bosa cikarmaz...simdiye kadar gordugum cok sorumlu davraniyorlar herseyi kap a bildiriyorlar....

3. Satan arkadaslarda negatif dusundukleri taraflari bizimle paylasirsa cok iyi olur

borsa yine ralli yapıyor..

biz yine tirene bakıyoruz..

bravo patron bravo..

5. Son baskilamalar bence....

6. 100 mil dolar ciro , yuzde 16 net kar 16 mil dolar net kar ,hisse toplam sayisi 125 mil, 16mil dolar bolu 125 mil, hisse basi dolar olarak kar, 12.8 cents, tl olarak hisse basi kar , 2.11 tl buna gore sirketin olmasi gereken makul fiyat fk 10 olsun, 21.10 tl yapar, daha bunun gelecek sene uretimi ikiye katlama beklentisi var....adam bence sabirla mali topluyor....yanlisim varsa bu hesapta lutfen duzeltin, bu tavsiye niteliginde degil, benim yaptigim basit bir hesap sirket aciklamalarina gore....yorumlarinizi bekliyorum...

7. Kapanisa dogru hep bekliyoruz tahtacimiz ucuz lotlardan birakirmi diye

Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    100 mil dolar ciro , yuzde 16 net kar 16 mil dolar net kar ,hisse toplam sayisi 125 mil, 16mil dolar bolu 125 mil, hisse basi dolar olarak kar, 12.8 cents, tl olarak hisse basi kar , 2.11 tl buna gore sirketin olmasi gereken makul fiyat fk 10 olsun, 21.10 tl yapar, daha bunun gelecek sene uretimi ikiye katlama beklentisi var....adam bence sabirla mali topluyor....yanlisim varsa bu hesapta lutfen duzeltin, bu tavsiye niteliginde degil, benim yaptigim basit bir hesap sirket aciklamalarina gore....yorumlarinizi bekliyorum...
    Aynı hesabı benzer işi yapan cemts için yaparsanız yükselenin neden yükselemediği netleşir

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 86/96 İlkİlk ... 36768485868788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •