Sayfa 88/96 İlkİlk ... 38788687888990 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 697 - 704 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Tam al at kenara kalsin sinifinda benim icin, vasifli celik sektorunun onu acik nasil olsa...

2.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Tam al at kenara kalsin sinifinda benim icin, vasifli celik sektorunun onu acik nasil olsa...
    Yil sonu net 250 mil kar bekleniyor, ayrica seneye kapasite bununda tam ikikatina gidecek hisse basi yil sonu beklenen kar 2 tl ye geliyor, sen hala baskilamaya calis bakalim,,

https://www.tradingview.com/x/xJROsfG8/

günlük

çift tepe yaptıkdan sonra kanal desdeğine kadar gerileyip orada desdek bulmuş

şimdi düşen tirendi kırmaya çalışıyor..

kırarda üzerinde kalabilirsek yeni bir yükseliş hareketi gelebilir

tabi bence.

4. bilanço mu sızdı acaba?

5. Alçalan Çelik

6. Bilanço geldi, ama konuda ses yok. Seviyorum aslında böyle durumları.

7. 1. Üç aylıkta, bilançoyu beğendiğim için geldim, bu çeyrek gelen bilanço da muazzam, yksln de böyle kemikleşmiş sürekli yazan bir kitle yok, böyle büyüme potansiyeli yüksek bebek hisselerde zamanla kaliteli bir yatırımcı kitlesi oluşacaktır. Küçük yatırımcı diyebileceğimiz kitle bu tip hisseleri çoğunlukla çok geç fark ediyor. Mesela escom u da bu forumda yazan çok az kişi fark etti ve faydalandı. Hala da forumunda yazan çizen yok. Bazı hisseler sessiz yükseliyor. Bazıları ise okul gibi yatırımcısını sohbet ettire ettire, güzel bir bilgi paylaşımı ortamı yaratarak yükseliyor. Mesela arena, cemts, sarky, bu hisselerin muazzam bilgili ve sürekli paylaşımda bulunan yatırımcıları vardır. Forumlarını hisse elimde olmasa bile okurum.

Yksln e gelince, önceki bilançoda yatırımcı avlayıp hisseyi düşürmüşlerdi aynısını yapacaklarını sanmıyorum bu sefer, benim için tek olumsuz taraf ise elimdeki hissenin azlığı, 7.5 lere düştüğünde yaklaşık 7.7 maliyetli yüklü lotum olmuştu ama belirli yerlerde kar realize ede ede, bu fiyatlarda o hisse miktarının 1/10 u hissem ancak kaldı. Bugün biraz gel git yaparsa hisse miktarını arttırmaya çalışacağım. Gerçi böyle bilancoya direk tavan açması gerekir.

8. evet bu bilançoyla tavan aslanlar gibi hakkıdır,bu gün olmazsa yarınlarda çok güzel paralar kazandıracak bir kağıt,sabırlazım sadece

Sayfa 88/96 İlkİlk ... 38788687888990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •