Sayfa 52/96 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 409 - 416 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. %200 bedelsize başvurup, nasıl %100 onaylanıyor?

2. Yarın tahtaya nasıl yansır %200 başvurup %100 onaylanması daha önce bu şekilde hiç oldumu

3. KAP ta resmi bir açıklama yok şirketin haberlerindede böyle bir açıklama yok sadece borsa gündem de böyle bir konu var hangisine inanalım şaşırdık bence borsa gündem yanlış yada aceleyle verdi haberi ortada resmi bir açıklama yok nereden çıkardı bunlar

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    KAP ta resmi bir açıklama yok şirketin haberlerindede böyle bir açıklama yok sadece borsa gündem de böyle bir konu var hangisine inanalım şaşırdık bence borsa gündem yanlış yada aceleyle verdi haberi ortada resmi bir açıklama yok nereden çıkardı bunlar
    Haftalık Spk bültenini takip etmiyorsa hatta bilmiyorsan borsa sana göre değil sanki.

5. Bedelsiz vermis bu hisse, ona ragmen gitmemis. Ilginc

6. Hergün istikrarlı bir şekilde - kapatıyor borsa çıksada düşüyor.bu düşüsün sebebini anlayamadım

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Buradaki görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Sattim ciktim. 15 bin liralik vardi.
    Ytd

Sayfa 52/96 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •