Special Days Image
Sayfa 92/96 İlkİlk ... 42829091929394 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 729 - 736 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Bugün de sektör giderken bu yerinde sayıyor, çok sahipsiz bir tahta.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Bunun tek bir sorunu var.

Oda kendini biliyor

Bi rahat bırakmıyorlarki gitsin

Ne zaman başını kaldırsa gelip vuruyorlar

Bütün rallileri kaçırdı

4. Bende cemts, sarky, tuclk,yksln hepsi birden portföyde. Hepsinin birlikte yükseldiği bir günü hiç göremedim neredeyse Az daha bugün olacaktı, onu da yksln bozdu, sonra da sarky gevşedi. Cemts de ilk defa bu kadar uzun kalabildim ve % 20 civarı kar elde edebildim. Sarı kız dan zaten her daim razıyız. Tuclk yata yata büyüyor, neredeyse yıl başındaki fiyatlarına yakın bütün yılı geçirdi, ama şu an sanki teknik olarak güzelleşti ve o durgunluğunu telafi etmeye başladı. Yksln ise belki hepsinden daha fazla potansiyeli var, ama dirençsiz bir yatırımcı kitlesi olduğunu düşünüyorlar ki süründürdükçe buralarda süründürüyorlar. Hisse iyi bilançoların öncesinde belirli bir yükselişi yaşıyor, ama sonrasında iyi bilanço geldi diye % 5 civarı artı yazıp yeni bilançoya kadar o fiyatların üzerine pek çıkmıyor. Şu anki fiyatı yılbaşına göre bir miktar pirimli olsa da bu piyasanın ve şirketin gerçekleşen karlığının pek karşılığı değil.

5. Aynen sn. Cover13, Cemts süründüğü zaman Yksln giderdi, şimdi tersi.
    Cemts, Yksln ve Brsan takibimde, diğerleri yok bende, Cemts depara kalktı ama Yksln yerinde sayıyor şimdilik, bilançoyu görelim bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Bank Amerika süpürüyor

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Krdm.haberini iyi kullandılar gelen gidene çaktılar mali.Burasi borsa dediler.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kemerleri başlayın
    Sanırım büyük çıkış başlayacak

Sayfa 92/96 İlkİlk ... 42829091929394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •