Sayfa 37/96 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 289 - 296 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. şirket açıklamada bulunmuştu zaten. geçen seneye kıyasla ciromuz %5 yukarıda denilmişti. bunu şöyle değerlendirebiliriz, gelecek bilançolarda şirket önceden bir görüş bildirirse eğer, geçen seneye kıyasla tahmin oluşturulabilir. ikinci çeyrekte işler birinci çeyreğe göre daha durgun olduğundan belki hafif zarar bile gelebilir ancak şirket, değerini korumayı iyi biliyor. önümüzdeki süreçte fiyatlar baskı altında kalsa bile ekonomi açılması haberi piyasa fiyatlarını tutmalı. yine de şirketin mevcut hengameden iyi çıkacağını düşünüyorum. böyle bir dönemde değerini koruması çok önemli.

2. Yok bunların birbirlerinden farkları .. Çok iyi bilanço gelecek görürsünüz diyor, gelen kara bak .. Alay ediyor gibi geldi bana !!
    Bendeki imajlarını kaybettiler sizi bilmem .. Sermaye artışı laflarına da inanmak zor bu saatten sonra .. Benim için veda zamanı . Bereket versin iyi kazandık , ama hayal kırıklığı yaşamak aklıma gelmezdi gerçekten .. Çok tşk ederiz kendilerine zarar açıklamadıkları için !!!
    Kalanlara bol şanslar .

3. Barış Gokyurk beyin babasına sesleniyorum. Lütfen oğlunuz Barışi tv . Tvıter yotube da bilanço kar bedelsiz gibi konularda yapmasına yasak getiriniz.Oğlunuz ne diyorsa tersi çıkıyor.siz eniyisi pandemi döneminde 65 yaşındakiler gibi eve kapatip hem sirkete hem bize zarar vermesine engel olunuz.

4. Buda bize ders oldu Barış spekten beter çıktı . Birazda bizde saflık oldu patron ve spek beraber hareket eder hep bunu unuttuk ikisi milletin eline verdi.Barış şimdi rahat uyu emi...

5. hisseyi bekleyerek hata yaptım 1-2 gunde 80-90 kurus marj verıyor al sat yapcaz gececez biz bekliyoruz niye eskı sevıyesıne gelecek diye

6.  Alıntı Originally Posted by yasin420642 Yazıyı Oku
    Kimsenin vebalini alamam ama patron bilanço çok iyi gelecek diye röportaj verdi çok iyi gelecek demek 2 milyonmuymuş biraz oradan hayal kırıklığı oldu yoksa zarar açıklamadı artı haftaya genel kurul yapılması için haber akışları başlayacak haziranda genel kurul yapılacak sözde yüzde 200 bedelsiz sermaye arttıracak milletin elindekini almak için korkutabilirler başka bir sıkıntı görmüyorum
    çok mantıklı açıklamalar tşk.

7. borsa her zaman geleceği satın alır unutmamak lazım.
    şirketin geleceğinin iyi olacağına inanan tutacak inanamayan satacak.

8. Neler geldi geçti; bu günlerde gelip geçer.Herşey aynı kalır zannedip neler kaçırdım bu hayatta egeen 5 tl olduğunda çok yükseldi deyip satmıştım 700 tl oldu .Kozaa 1,70 den alıp 2.80 sattım 10 tl oldu ve o zamanlar büyük paralarla alıp satıyordum.1000 000 adet kozaa vardı mesela sonra bütün parayı halkbank ta zarrab olayında; mgros ta faiz artacak döviz düşecek faaliyet dışı kar yazacak hesabi yapıp tam tersi olunca batırdım.Daha sonra faiz yükselttiler ama artık öpülmüştü dudak ve artık davası da olmuyordu.
    Şimdi küçük çapta çırpınıyorum bakalım.
    Tüm bunlardan sonra şunu öğrendim ki iyi şirkete yatırımı yap yat bekle; bence eğer yöneticiler alavere dalavere yapmazsa yksln
    1- 2 sene içinde egeen gibi bir şirket olacaktır.
    Düşünsenize bu salgın olmasaydı şirket normal çalışmasına devam etseydi 10-15 milyon kar açıklasaydı hisse 30 liralarda olabilirdi Yine olacak ama biraz geç.

Sayfa 37/96 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •