Sayfa 1/96 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 1 - 8 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922

YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    Yükselen Çelik Anonim Şirketiİzahname
    https://gedik-cdn.foreks.com/yatirim...ame_taslak.pdf

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    Yatırımcı İlişkileri (İletişim Bilgileri)

1) Sebahat AltınGenel Müdür Yardımcısı & Mali İşler Direktörü[email protected]: 444 20 50 (dahili: 140)
    2) Yatırımcı İlişkileri DepartmanıKamuran Öztürk & Kısmet Çakı[email protected]: 444 20 50 (dahili: 208)

Hayırlı geceler arkadaşlar, halka arza nasıl katılıyoruz gedik yatırımdan hesap açma zorunluluğu var mı bilgi verebilirseniz sevinirim, ilk defa bir halka arza katılacağım cehaletimi mazur görün.
    Son düzenleme : Enes SENCER; 25-10-2019 saat: 23:28.

İmtiyazlı hisseleri olan şirket, halka açtıkları en deger siz olan Paylar. Macera arayan ortak olur.

Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    Hayırlı geceler arkadaşlar, halka arza nasıl katılıyoruz gedik yatırımdan hesap açma zorunluluğu var mı bilgi verebilirseniz sevinirim, ilk defa bir halka arza katılacağım cehaletimi mazur görün.
    Çalıştığınız aracı kuruma talebinizi iletilmeniz halinde size yardımcı olacaklardir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Türkiye'de vasıflı çelik sektörünün önde gelen markalarından biri olan Yükselen Çelik 7- 8 Kasım 2019 tarihlerinde talep toplayacak. Halka arz fiyatı 5,40 TL olarak belirlendi. Gedik Yatırım liderliğinde toplam 27 üyeden oluşan bir konsorsiyum bu halka arza aracılık ediyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 1/96 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •