Sayfa 58/96 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 457 - 464 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. [IMG][/IMG]

Haftalıklarda böylesine güzel bir teknik görünümü olan hisseye bu fiyat hareketleri hiç yakışmıyor.

Şirkete olan yatırımcı güvenini sarsmanın da alemi yok.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Bütün şirketler bedelli sermaye artırıp yatırımcının sırtına binerken

bu şirket yüzde 50 bedelsiz sermaye artıracağını açıklamış

Nedir bu durgunluk hissede yahu.

Fırtına öncesi sessizlik mi yoksa
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

3. Yerli otomobil işi hele bir gündeme gelsin bakalım. Onun içinde üreteceği ürünler olacaktır.

Aldım bir miktar dursun sepette. Bunun da zamanı gelir elbet
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

4.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Benim açımdan önemli olan, yerli otomobil üretimine nasıl bir katkı yapacağı. Bu konuda tahmin ediyorum şirketin de çalışmaları devam ediyor. Somut anlaşmalar olursa bunu KAP'ta inşallah duyururlar.
    Yerli otomobil konusundaki düşüncemi Ağustos ayında yazmıştım. Beklentim halen devam ediyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Yükselen Çelik A.Ş. Otomotiv, Kalıp ve Makina sektörleri için daha hızlı ürün tedariki amacıyla Çelik kesim hatlarını yeniliyor.
    zira yükselen çelik diğer çelik fabrikalarndan çok farklı. Ürettikleri otomotiv sanayi, makine sanayi ve savunma sanayinde kullanılıyor.

Yerli ve milli otomobil projesine yan üretim için hazırlık mı yapıyor acaba

çünkü 2019 Aralık ayında KAP'taki açıkmasında söyle deniyor.

"Şirketimizin kar marjı ve katma degeri en yüksek olan ürün gruplarının başında gelen "Takım Çelikleri" sınıfında geliştirmiş olduğu iki yeni ürünün teknik şartnameleri ve test süreçleri tamamlanmıştır. Söz konusu iki yeni ürünün 1 Ocak 2020 itibariyle piyasaya sürülmesine ve özellikle kalıp, otomotiv yan sanayi ve alüminyum ekstrüzyon alanlarında ilgili ürünlerin satışına başlanmasına karar verilmiştir.

Videoyu izlemek için tıklayın === https://www.youtube.com/watch?v=88QJ7cUqEno

6.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Şirketin ürettiği katma değeri yüksek çelik. Üstelik yerli otomobil için de bazı aksamları üretme konusu da gündemde. Şirketin sağlamlığından ve karlılığından zaten şüphe yok. Ama bunun hisseye yansımaması çok acayip bir durum
    Hocam bunlar dolandırıcı 4 aydır aynı senaryo şirkete mail attım takan yok resmî Twitter hesaplarına yazdım cevap yok bu kadar acemi tahtacı anca patrondur insanların 3 kuruşuna göz dikmiş

7.  Alıntı Originally Posted by ultraslanonur Yazıyı Oku
    Hocam bunlar dolandırıcı 4 aydır aynı senaryo şirkete mail attım takan yok resmî Twitter hesaplarına yazdım cevap yok bu kadar acemi tahtacı anca patrondur insanların 3 kuruşuna göz dikmiş
    Bütün hisselerde aynı dümenler dönüyor maalesef. Al birini vur ötekine

8. Ama yıllardır edindiğim tecrübe ile artık beklemeyi öğrendim. Zararına satmam asla

Sayfa 58/96 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •