Sayfa 59/96 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 465 - 472 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Ama yıllardır edindiğim tecrübe ile artık beklemeyi öğrendim. Zararına satmam asla
    4 aydır bekliyoruz yazıktır BİST 120 den 140 a geldi hisse hala yerinde sayıyor hatta düşüyor

2.  Alıntı Originally Posted by ultraslanonur Yazıyı Oku
    4 aydır bekliyoruz yazıktır BİST 120 den 140 a geldi hisse hala yerinde sayıyor hatta düşüyor
    Bedelsiz sermaye artırım onayını bekliyor sanırım spek. Haberin geleceğine yakın hareket olabilir
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye artırım onayını bekliyor sanırım spek. Haberin geleceğine yakın hareket olabilir
    Yok hocam spek in elinde fazla lot yok süremiyor ya da bilmiyor işi

4. Daha önceki sermaye arttırım kararını SPK 1 ay sonra onaylamıştı. 23.11.2020 tarihindeki yönetim kurulu kararını da 1 ay içerisinde onaylayacağını düşünürsek bu hafta içersiinde bir haber gelebileceğini düşünüyorum. (Sadece tahmin ediyorum)

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Daha önceki sermaye arttırım kararını SPK 1 ay sonra onaylamıştı. 23.11.2020 tarihindeki yönetim kurulu kararını da 1 ay içerisinde onaylayacağını düşünürsek bu hafta içersiinde bir haber gelebileceğini düşünüyorum. (Sadece tahmin ediyorum)
    Haklısınız ortak... hissede bariz bir baskı olduğu ve toplanmaya çalışıldığı açık...
    Ben de sizin gibi bedelsiz onayı yakındır diye düşünüyorum
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. Şirketin ceo'su Barış Göktürk ün Ekim ayında Bloomberg'e verdiği röportaj çok umut verdi doğrusu.
    Orta ve uzun vadeli yatırımcıların mutlaka izlemesi ve dinlemesi faydalı olur.
    Ropörtajı izleyince moralim düzeldi doğrusu. Videonun linki aşağıda

https://www.youtube.com/watch?v=br7INhr_rp0
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

7. [IMG][/IMG]

Haftalık grafiğe bakıldığında, hissenin daralan üçgen içerisinde iyice sıkıştığı görülüyor.

Şu aşamada hissenin hangi yönde olacağını teknik olarak kestirmek mümkün değil.

Ancak Daha önce de yani Haziran 2020 'de de benzer bir daralan üçgen içinde sıkışmış ve sonrasında kendini hızlı bir şekilde yukarı atmış.

SPK'dan gelecek bedelsiz sermaye onayı ile inşallah Haziran ayındaki gibi benzer bir yükseliş yaşarız.

Herkese bol kazançlar.

8. Haftaya yine korkutma ve silkeleme taktiği ile başladı. Umurumda bile değil çünkü yol uzun.

% 50 bedelsiz onayı hele bir gelsin. Ayrıca şirketin 3 yıl süreyle % 30 temettü sözü de halen geçerli.

2021 de üretim kapasite oranını 3 katına çıkarma yatırımlarını tamamlayacaklar. O zamana kadar beklemeye devam.

Sayfa 59/96 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •