Sayfa 60/96 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 473 - 480 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Mutasyona uğramış korona virüsünün özellikle başta ingiltere olmak üzere dünya geneline hızla yayılma endişeleri, piyasaları olumsuz etkiledi. Sonumuz hayır olur inşallah.
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

2. Yükselen çelikte bugün yarına hemen bir yükseliş biraz zor. Ama önümüzdeki yıl içerisinde ihracat konusunda yatırımları ve girişimleri olduğunu biliyoruz. Borcunun olmaması ve kârlılık marjını sürdürmesi tek teselli.
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

3. Teknik indikatörleri ve hareketli ortalamaları saatlik, günlük ve haftalık sat sinyali verirken, aylık indikatörler al sinyali veriyor. Kısa vadede o yüzden bir kazanç beklemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Teknik indikatörleri ve hareketli ortalamaları saatlik, günlük ve haftalık sat sinyali verirken, aylık indikatörler al sinyali veriyor. Kısa vadede o yüzden bir kazanç beklemiyorum.
    Nerden bulaştık buna BİST düşerken en önde gidiyor son dk 10 kademe aşağı indi

5. Zaten orta ve uzun vadeli yatırımcı var hissede. Al-sat yapan yok. Yapılan yorumların azlığından belli oluyor. Bu iyi bir şey hisse için
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. [IMG][/IMG]
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Zaten orta ve uzun vadeli yatırımcı var hissede. Al-sat yapan yok. Yapılan yorumların azlığından belli oluyor. Bu iyi bir şey hisse için
    İnsanlar umudu kesti hocam ondan olabilir

8. Keşke sabır olsada bu şirketin hissesini elimde 5 yıl tutabilsem. Ama azami ne kadar tutarsam o kadar kalacak elimde. Göktürk ailesinin çok iyi yönettiği bir şirket. Kısa sürede büyüdüler, kendilerini de ayrıca kutluyorum.

Bakın başka bir forumda bir arkadaş şunları yazmış. buraya aktarıyorum.

Sayın CEO Göktürk, bloomberg kanalındaki "Piyasa Hattı" programında, yerli ve milli hammadde temini konusunda Kardemir ve MKE ile anlaşma sağlandığını, son çeyrekte bilanço beklentisinin pozitif olduğunu, ihracaat için ciddi bir kadro oluşturduklarını ve yurtdışına açılacaklarını, önemli bir büyüme sürecine gireceklerini, Şirketin borcunun olmadığını, net nakit pozisyonunda olduğunu, 2021 yılı sonunda yatırımların tamamlanması ile birlekte 3 katı üretim kapasitesine çıkılacağını, 3 yıl süreyle asgari % 30 temettü dağıtma taahhütleri olduğu vs. gibi çok önemli konular açıkladı .

Yükselen çelik, katma değeri yüksek ürünler ürettiği için halihazırda otomotiv sektörüne de ürün tedarik ediyor. Bu programda yerli otomobil togg konusuna hiç değinilmemiş, keşke programın yöneticisi bu konudaki gelişmeleri de sorsaydı. Ama togg için de bazı aksamları üretme konusu da önümüzdeki dönemde gündeme gelirse sürpriz olmaz.

Sayfa 60/96 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •