Sayfa 73/96 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 762 madde; 577 - 584 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. Kırk yılda bir tavan gördüm onuda patron sattı hayatımda böyle adi birsey gormedim ipek aldım kahretsin borsada adam birakmayanlara tek başınaza kalın patronlar satın asalak insanlar bundan sonra yatırımcı mumla arasiniz

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. verdim gitti.. bunun yerine ilerleyen günlerde aynı sektörden krdmb ye yatırım kararı aldım şahsım için.. bu şirketimize ve patroncuğumuza borsacılık hayatında başarılar diliyorum..

3. Patron genç ve hırslı. Borsa ile de ilgili. Yatırımlar güzel bu sene çelik sektörü talebi oldukça yüksek. Çin bugün karar aldı ve çelik ihracatına ilave teşviği kaldırdı iç talebe yetişebilmek için. Demir Çelik sektöründeki üreticiler için olumlu bir gelişme. Dünkü YouTube videosunu izledim. Patron günlükçülere para yedirmem ben diyor. Dikkat ettim efsane kar açıkladığı gün de yükselişle başladı sonra gelenlere sattı 4-5 gün sonra 6lata sürdü. Uzun vadeli yatırımcı asla zarar etmez diye düşünüyorum. Ufak ufak toplamaya başladım ben bu fiyatlarda kalması işime gelir. Mutlaka değerini artırmaya devam edecektir.

4. Halka arz olmuş firmalar arasında görebileceğimiz nadir açıklamalarda bulunmuş patron.Açıkçası borsa ilgisi ve Fenerbahçe hissesinde yatırdığı paranın yarısını kaybetmesinden bahsetmesi hem ilginç hem de soru işaretleri barındırıyor.Şirket iyi niyet ile kurumsallığı birbirine karıştırıyor bence.Her dönemde tv ye çıktım ve hisse satış sürecinin çakışması normal gibi ifadeler ürkütücü.Benim açımdan borsacı bir patronun hisseleri hep bir planlamanın sonucuna göre hareket edebilir endişesini getirdi.Hedef ve başarının amacı yükselen fiyatlardan hisse satmak için bir amaç edinilmiş izlenimi getirdi. Elimizde hisse kalmadı satış baskısı bitti demek çok inandırıcı olmuyor bu durumda.

5. demek istediklerime tercüman olmuşsunuz sn. AhmetMutlu..

günlükçü dökecekmiş miş miş, para yedirmezmiş, geç babam sen o işleri..

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetmutlu Yazıyı Oku
    Halka arz olmuş firmalar arasında görebileceğimiz nadir açıklamalarda bulunmuş patron.Açıkçası borsa ilgisi ve Fenerbahçe hissesinde yatırdığı paranın yarısını kaybetmesinden bahsetmesi hem ilginç hem de soru işaretleri barındırıyor.Şirket iyi niyet ile kurumsallığı birbirine karıştırıyor bence.Her dönemde tv ye çıktım ve hisse satış sürecinin çakışması normal gibi ifadeler ürkütücü.Benim açımdan borsacı bir patronun hisseleri hep bir planlamanın sonucuna göre hareket edebilir endişesini getirdi.Hedef ve başarının amacı yükselen fiyatlardan hisse satmak için bir amaç edinilmiş izlenimi getirdi. Elimizde hisse kalmadı satış baskısı bitti demek çok inandırıcı olmuyor bu durumda.
    Güven zor kazanılır ama kolay kaybedilir

7. Bir süredir takip ediyorum ve tam bir şeyler vaad etmeye başlamışken ağır saçmalamış, aslında saçmalakta değil, yarın çıkıp KV yatırımcı sevmiyoruz ya da bize UV yatırımcı lazım dediğinde, bu konuşmayı yapanın nasıl bir tavır sergileyeceği sağlam bir soru işareti...
    Hani madem günlükçü için fiyatı (ağır ifade kullanmayayım) oynatarak diğer yatırımcıların kafalarını allak bullak edebiliyorsun.
    Neyse takibi bırakalım. Bu da böyle bir notumuz olsun, yarın öbürgün unuturuz fln. Yatırıcısına bol şans.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

8. bütün yatırımcı arkadaşların bayramını kutlar,sağlık,sıhhat ve esenlikler dilerim.

Sayfa 73/96 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •