Sayfa 49/96 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 385 - 392 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. [IMG][/IMG]

Günlüklerde grafik teselli veriyordu, o da bozuldu.

yazıklar olsun
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. endeks yeniden 1100 üstüne attı, hadi yükselen çelik yukarı çevir artık kafayı
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. Yarın spk bülteninde onay haberi gelir inşallah

4. Kasasına önemli çapta para girişi sağlayacak bir ihale, bir anlaşma vs. duymadığımız sürece, bizi epey bir üzeceğe benziyor. Endeks gayet iyi durumda oysa.

5. Kaç lot verebilecek sizce

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

30 dakikalık grafik içimi kararttı. Spek yine milletin eline mi veriyor nedir bu ya
    14,50-17,55 arası milyon lotlar döndü. Gün-de 500 bin işlem ile kime kaç lot verdi ya da verecek sizce ?

6. şirket de yatırımcısını korumaya yönelik kap'a doğru düzgün haber göndermiyor.
    Zararı göze alarak kol kestim. Kalanlara bol şans

Halka arzdan sonra kısa zamanda beklenti üstü getiri sağladığı için sattım .. 5.40 tan 17.50 lere kadar çok hızlı gitti.. Uzun vadeli hisse olabilecek mi yıl sonu bilançosundan sonra karar vermeli.. Konjönktür flu olduğu sürece riskli fiyatlarda.

8.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Halka arzdan sonra kısa zamanda beklenti üstü getiri sağladığı için sattım .. 5.40 tan 17.50 lere kadar çok hızlı gitti.. Uzun vadeli hisse olabilecek mi yıl sonu bilançosundan sonra karar vermeli.. Konjönktür flu olduğu sürece riskli fiyatlarda.
    Aynen katılıyorum. Endekste beklenen olası sert geri çekilme alım fırsatı yaratırsa alabilirim. Takibimde
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

Sayfa 49/96 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •