Sayfa 13/21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

yanlış anlaşılır diye neden durup dururken neden böyle bir mesaj paylaştığımı açıklamam gerektiğini düşündüm. daha önceleri benimle borsa yatırımdır değildir diye tartışmaya giren sokma akıllı birini gördüğüm için tam yeri gelmişken iyi bir laf sokayımda çıkarmaya uğraşsın dedim
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bugünde YKBNK 2.83 kırmayarak elimizden tuttu. tabii garanında hakkını yemeyelim oda 9.12 geçerek piyasaya güç kazandırdı ama bunlar tabiki tepki alımları.. bugün al satla idare ederek yarın nihai sonucu görenbiliriz
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bugün piyasadaki güçlü alımlara rağmen ben buna döndük, dönüyoruz diye olmlu bir şey söyleyemeyeceğim. olumsuzmu? tabiki olumsuzda değil ama yangının içinden tam olarak kurtulamadık. bunlar öyle namussuzki adama iki tahta ile bir ekmek yaptırmazlar. bana göre yarın çok bunaltırlar, çok terletirler.. inşallah sonu düzlüğe çıkar. ancak temennide bulunabiliyoruz. yapacak başka bir şey yok. aslında piyasa bize göre sayılı sarmısak dikili soğan.. herkese bol şanslar

GARAN_ destek 9.11 kırılması durumunda geldiğimiz yer 8.97 e döneriz. sonuç olarak 9.11 takip

5. Teşekkürler. Belirttiğiniz destek noktaları çok iyi çalıştı...

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    GARAN_ destek 9.11 kırılması durumunda geldiğimiz yer 8.97 e döneriz. sonuç olarak 9.11 takip
    mesaj eksik olmasın. borsa bu olmaz diye bir şey yok. garan direnç 9.40

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Belirttiğiniz destek noktaları çok iyi çalıştı...
    bu oyunda hangi enstürman olursa olsun bir tane destek, bir tane direnç olur. toplu halde aynı noktada birleşilmesi doğru yolda olunduğunu gösterir. diğerleri sallamadır buna hiç şüphe olmasın. şu an için iyi gidiyoruz bol şanslar

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bu oyunda hangi enstürman olursa olsun bir tane destek, bir tane direnç olur. toplu halde aynı noktada birleşilmesi doğru yolda olunduğunu gösterir. diğerleri sallamadır buna hiç şüphe olmasın. şu an için iyi gidiyoruz bol şanslar
    Aynen. Okuyup bilgileniyoruz

Sayfa 13/21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •